دانلود بازی ترسناک ناسازگاری Inconsistencies نسخه PLAZA

Inconsistencies

شما را در نقش یک کارآگاه خصوصی به نام سلی هریسون قرار می دهد ، او در این بازی یک خانه قدیمی را کشف می کند که همه اعضای این خانه اقدام به خودکشی کرده اند به همین خاطر قصد دارد علت آن را پیدا کند و راز پنهان شده در پشت این خودکشی ها را کشف کند . نسل خانواده Rethan سال ها است که در این خانه زندگی می کنند و همگی آنها به طور مرموزی اقدام به خودکشی کرده اند و حالا شما این راز را فهمیده اید اما علت آن را نمی دانید به همین خاطر به این خانه می آیید و قصد فهمیدن این راز را دارید . بازی Inconsistencies که در سبک ترسناک و اکشن می باشد شما را به یک جو ترسناک و مرموز می برد که دارای معماهای پیچیده برای حل کردن و برای پیش بردن بازی به سمت جلو می باشد . این بازی بر کاوش در محیط و جمع آوری اطلاعات متمرکز است که آرام آرام شما را وارد جوی می کند که دیدن آن ترسناک تر خواهد شد و هر چی پیش می روید اتفاقات بیشتری برای شما می افتد . تصمیماتی که شما در

بازی Inconsistencies

می گیرید همگی در آینده شما و بازی تاثیر گذارند که همین علت باعی می شود بازی دارای انتهای چندگانه و پایانی چند وجهی شود که با انتخاب های شما در بازی قابل تغییر است . این خانه مرموز با همه اسراری که دارد در خارج از شهر و تمدن است و در کنار یک دریاچه قرار دارد ، خانه بسیار عجیب و غریب است و مشخص است که رازی را در خود پنهان می کند و با دیدن آن متوجه می شوید که اتفاقاتی هولناک در آن به وقوع پیوسته است . راهروهای عجیب و تاریک ، اتاق های تاریک و مرموز ، خطرات فراوان و … همگی در این بازی انتظار شما را می کشند . 
نام: Inconsistencies
حجم فایل: 1.83 گیگابایت
شرکت سازنده: Maxiig
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Maxiig
رمز فایل: www.download.ir

Inconsistencies - PLAZA

Inconsistencies is an immersive psychological-horror experience played from the ego perspective. You play as the young private investigator Sally Harrison as she explores an old lodge to uncover the mysterious, inter generational double suicide of the Rethan family. You collect interesting clues, combine objects and solve complex puzzles. An exciting and unique story that will change based on your decisions awaits .

لینک دانلود