دانلود بازی Industries of Titan v0.11.0 نسخه Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/23 نسخه Industries of Titan v0.11.0 - Early Access اضافه شد.

Industries of Titan

یک بازی شبیه سازی و استراتژیک است . این بازی که در محیط شبیه سازی شده ی تایتان ماه سیاره زحل قرار گرفته است ، شبیه سازی یک شهرک صنعتی در آن است که باید توسط شما اداره شود . در بازی Industries of Titan شما باید یک شهرک صنعتی بزرگ ایجاد کنید ، کارخانه های قدرتمندری را طراحی کنید و با سایر رقبای خود به رقابت بر سر بزرگترین مهندس صنایع بپردازید . ویژگی های اصلی

 بازی Industries of Titan

شامل : شهر خود را طراحی کنید و آن را از چند ساختمان کوچیک به یک کلان شهر تبدیل کنید ، خطوط تولید را در داخل کارخانه های خود تنظیم کنید تا منابع خام را به دستگاه ها و ساختمان های قدرتمندتری تبدیل کنید و به وسیله آن یک کلان شهر بسازید ، به عنوان کسی که همه کاره در این صنایع است باید به نیازهای کارگران ، کارخانه ها و ساختمانهای خود را برای ایجاد اقتصادی قدرتمند و کارآمد توجه کنید ، در هنگام بروز جنگ های داخلی با چیدن یک استراتژیک موفق سلاح ها ، سپر ها ، مواد منفجره و تله ها و … را به گونه ای طراحی کرده و بچینید که نقاط ضعف شهر شما را کاهش بدهد ، بر دشمنان خود از طریق جنگ رزمی ، برتری تکنولوژیکی ، نفوذ سیاسی یا قدرت تولیدی کارخانه های خود غلبه کنید ، سبک بازی استراتژیک RTS است اما در این بازی گزینه توقف هم وجود دارد تا در زمان نیاز بازی را متوقف کنید تا زمانی که شما شهر خود را اداره نمی کنید کسی به شما حمله نکند و … می شود . موسیقی بازی توسط دنی برانوسکی طراحی شده است تا هیجان بازی را برای شما بیشتر کند . 
نام: Industries of Titan
حجم فایل: 2.35 گیگابایت
شرکت سازنده: Brace Yourself Games
تاریخ انتشار: اوایل 2021
امتیاز استیم: 7
ورژن: v0.11.0
نسخه: Early Access
آپدیت: Industrial Revolution
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Brace Yourself Games
رمز فایل: www.download.ir

Industries of Titan v0.11.0 - Early Access

Industries of Titan is an industrial city building sim/strategy game, set on Saturn's moon Titan. Create a sprawling industrial city, design powerful factories, and compete with other Great Houses to stake your claim to the Industries of Titan .

لینک دانلود