دانلود بازی InfraSpace – RUNE برای کامپیوتر

دانلود بازی InfraSpace

یک بازی شهرسازی علمی تخیلی می باشد که در آن جریان منابع از زیرساخت های حمل و نقل شهر شما می گذرد. در این بازی هر آنچه را که مصرف می کنید دوباره تولید کنید. در حاشیه فضای انسانی ، نمی توان با صرف اعتبارات شهری ساخت. در عوض شما باید اولین فضانوردان خود را به کار معدن برسانید و مقداری مواد اولیه تهیه کنید. هنگامی که مقداری آهن ، کربن ، ماسه و گوگرد در اختیار دارید ، وقت آن است که اولین کارخانه فولاد و بتن خود را راه اندازی کنید تا زیرساخت ها را آغاز کنید. حتی نیازهایی مانند غذا و اکسیژن به یک زنجیره تولید ثابت نیاز دارند که نباید شکسته شود.

بازی InfraSpace همه چیز را شبیه سازی می کند. هر منبعی که تولید می کنید باید به کارخانه منتقل شود و هر محصول برای مصرف به زیستگاه برود. شبکه جاده ای شما می تواند کارهای زیادی انجام دهد ، اما بدون نظارت شما در نهایت متوقف شده و در ترافیک غرق می شود. برای اطمینان از تپش قلب تولیدکننده شهر ، بزرگراه ها ، دوراهی ها و جاده های چند خطی بسازید.

رشد جمعیت را به مرور در بازی InfraSpace شاهد خواهید بود. اولین استعمارگران شما فضانوردان خواهند بود. به آنها غذا و سرپناه بدهید و آنها بدون توجه به هر چیزی پاسگاه شما را فعال نگه می دارند. همانطور که شهرک شما رشد می کند ، باید با استفاده از دانشمندان و مهندسین که نیاز به آسایش بیشتر موجودات دارد ، حجم کار را افزایش دهید. هر شهر با اندازه کافی دیر یا زود محل زندگی بیشتر خانواده ها نیز خواهد بود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که مدارس شما می توانند از عهده آن برآیند و شما قادر به ارائه جدیدترین محصولات سرگرمی VR نیز هستید. مدیریت ترافیک می تواند بی ثبات و بقا نیز دشوار باشد. شما می توانید مشکلات هر دو را تنظیم کنید تا تجربه مدیریت شهری خود را به همان راحتی یا به همان سختی که می خواهید باشد.

نام: InfraSpace
حجم فایل: 2.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Dionic Software
تاریخ انتشار: Oct, 2021
امتیاز استیم: 8 از 10
نسخه: RUNE
آپدیت: 1 مهر 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dionic Software
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1402/07/01 نسخه InfraSpace - RUNE اضافه شد.
  • 4 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *