تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Inside Explorer نسخه کرک شده DARKSiDERS

Inside Explorer

یک تجربه علمی بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است که با کمک اشعه ایکس بازیکن را با اندام‌ها و فیزیولوژی بدن جانوران مختلف آشنا می‌کند. اشعه ایکس شاید یکی از انقلابی‌ترین و مهم‌ترین اکتشافات در زمینه پزشکی باشد زیرا با کمک آن می‌توان درون یک شیء یا بدن موجود زنده را بدون حتی یک خراش مشاهده کرده و از سوء عملکردها اطلاع حاصل کرد. برای طراحی این بازی از جدیدترین دادهای استخراج‌شده توسط دانشمندان استفاده شده است و در همین راستا مجموعه‌ای از حیوانات برای شما تدارک دیده شده که می‌توانید از مشاهده عملکرد بدنی آن‌ها لذت ببرید. بازی Inside Explorer به دلیل صحت علمی و سیستم کنترل آسان یکی از بهترین گزینه‌ها برای دوست داران بازی‌های علمی است. این بازی می‌تواند به دانشجویان و یا افراد کنجکاو در زمینه درک بهتر اندام‌ها و فیزیولوژی موجودات زنده کمک کند. توسعه‌دهندگان

بازی Inside Explorer

قول داده‌اند تا در آینده‌ای نزدیک بسته‌های الحاقی عظیمی با دیتابیس‌های حیوانات مختلف و داده‌های گونه‌های منقرض‌شده مانند ماموت‌ها عرضه کنند.
نام: Inside Explorer
حجم فایل: 898 مگابایت
شرکت سازنده: Interspectral
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - علمی - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Interspectral
رمز فایل: www.download.ir

Inside Explorer - DARKSiDERS

Today it’s your turn to get your hands on that very same 3D X-ray data that scientists, doctors or veterinarians use to investigate the inside of an object or body without leaving a scratch. Inside Explorer comes pre-installed with a selection of fascinating animal datasets beautifully visualized for everyone to enjoy.

لینک دانلود