تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Interestellar Space: Genesis – Natural Law نسخه CODEX/FitGirl

Interestellar Space: Genesis – Natural Law

یک بازی استراتژیک در ژانر موجودات فضایی و مشکلات بین انجمن های کهکشانی می باشد بازی دارای دو مسابقه جدید است که مجهز به قابلیت های منحصر به فردی مجهز شده اند و قابل شخصی سازی می باشد و همچنین دارای ۹ اختیار فرمان جدید‍‍‍‍، ۴ آهنگ جدید و ۴ رهبر جدید می باشد. بازی Interestellar Space: Genesis – Natural Law از سری بازی های Insterestellar Space می باشد. براي مدت خيلي زيادي خواسته ها و آرزوهاي كهكشان توسط باهوشترين و پيشرفته ترين گونه ها و موجوداتش رد شده و ناديده گرفته مي شد. آن ها نميدانستند زماني كه تقاضاهاي كهكشان ممكن است با تاخير باشد قادر نخواهند بود كه به آساني آن را تحت كنترل بگيرند. يك نظم طبيعى وجود دارد. يك مسير از پيش تعيين شده كه زمان مي برد كه خواسته ها را بدست بياورند و قوانيني بسيار مهمتر از قوانيني كه آن ها بايد كاملا مطيع آن ها باشند. در ميان احتمالات تقريبا غيرممكن دو تازه واردبرمي خيزند كه برطبق دلايلشان خود را قهرمانان معرفي ميكنند هر دوي آن ها حاضر و آماده براي اصلاح كردن چيزي  كه احساس مي كنند به راه اشتباهي پيش رفته است.
  • مجمع Palacean (نژاد و امپراطوري نوين )
طبيعت سخاوتمند است ولي در عين حال تقاضاهايي دارد. خانه هاي مجمع Palacean بهشتي در ميان ستارگان است  و آن ها تا زماني كه كمال را در آنجا برقرار نكند باز نمي ايستند. به عنوان يك مدينه فاضله اي از جانداران و گياهان هوشمند ، همه آن ها در جامعه داراي حق بيان و راي هستند اگرچه آن ها هيچ خصومتي ندارند ولي هر فردي كه از گسترش اين نظم جلوگيري كند را بدون هيچ مجازاتي از جامعه طرد ميكنند. خواه اين امر باعث بازسازي در مناطق و مستعمرات آن ها در يك لحظه شود ، جذب قدرت اضافي از ستارگان يا رهاسازي انرژي محبوس شده براي از بين  بردن تهديدات اطراف باشد ، اين محيط بانان كاملا َ مجهز هستند تا خواسته هاي طبيعت را برآورده سازند .
  • the Cerixx Sentinels (امپراطوري و نژاد نوين)
اين حكم در حال صادر شدن است و امپراطوري كهكشان به خاطر قانون شكني هاي بيشماري كه توسط قاضى هاي انجمن cerixx Sentinels انجام شده است گناه كار شناخته شده اند . هر جنايتي يك بهايي دارد و الان زمان طاوان دادن است . كوتاه ، قوي و پوشيده از پشم ممكن است به نظر ضعيف برسد اما مطمعنا آن ها با توانايي ها و فناوري هاي پيشرفته شان به شما نزديك شده و چشم در مقابل چشمتان قرار ميگيرند. اعم از اينكه جاسوساني را به كار گرفته ، ناوگان دشمن را قفل كرده يا دشمنان خود را با حملات بيرحمانه هدف قرار دهيد.آن ها آماده براي برقراري و اجراي قوانين و دستورات و رستگاري حكم نهايي هستند. 
نام: Interstellar Space: Genesis - Natural Law
شرکت سازنده: Prexis Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2
نسخه: CODEX - FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso - exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Prexis Games
رمز فایل: www.download.ir

Interstellar Space Genesis - Natural Law - CODEX - FitGirl

For far too long, the desires of the galaxy lay ignored, neglected by its so-called most intelligent and advanced species. Little did they know that while the galaxy's demands may be delayed, they will not be so easily subdued. There is a natural order, an ordained path it longs to take, and there are laws far greater than their own that must be fully obeyed.

لینک دانلود