تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر INVERSUS

INVERSUS یکی از بازی های سبک استراتژیک و اکشن است که توسط کمپانی Hypersect طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در نگاه اول ساده به نظر می رسد اما پس از آن که عمل آغاز می شود , با پیچیدگی باورنکردنی روبرو خواهید شد . INVERSUS یک شوتر فضایی که برای 1 تا 4 پلیر طراحی شده است . در واقع کاراکترهای بازی مربع هایی سیاه و سفید هستند که در بخش هایی با همین رنگ ها محبوس شده اند . دیوار شما , مسیر آزادی حریفتان و دیوار حریف , مسیر آزادی شما خواهد بود . برای رهایی از محدوده مورد نظر این امکان وحود دارد تا با شلیک گلوله بتوانید راه را برای خود باز کنید اما بازی به همینجا ختم نمی شود و شما باید از این ویژگی برای نابودی رقیب و یا کند کردن مسیرش استفاده کنید . شلیک یک گلوله توسط شما می تواند مسیرتان را هموار کند و یا سدی محکم در برابر دشمنانتان به وجود آورد .

سایر توضیحات : INVERSUS این امکان را به شما می دهد تا در کنار نبردهای  1v1 یا 2V2 , بازی  را به صورت آنلاین و LAN نیز تجربه کنید . بخش های single-player و co-op نیز فعال بوده و این اجازه به شما داده می شود تا با ثبت رکورد خود را در جدول امتیازات ارزیابی کنید . وجود بیش از 27 نقشه , امکان ارتقا مهارت , 6 نقشه در بخش Master و پشتیبانی از کنترلرهای PlayStation 4 , Xbox 360 و Xbox One تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  INVERSUS :نام بازی : INVERSUSپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Hypersectمنتشر کننده : Hypersectسبک بازی : استراتژیک و اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

INVERSUS

لینک دانلود