دانلود فیلم آموزشی ایتزاک پرلمن ویولن را آموزش می دهد

Itzhak Perlman Teaches Violin

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف masterclass و به زبان انگلیسی میباشد . Itzhak Perlman که نوازنده ویولن مجازی سلطنتی در جهان است ، برای روسای جمهور ، رویال ها و دوستداران موسیقی کلاسیک در سراسر جهان اجرا می کند . در دوره آموزشی Itzhak Perlman Teaches Violin تکنیک های اساسی ، استراتژی های تمرین و نحوه اضافه کردن غنای و عمق صدا را بیاموزید . ایتزاک مانند اکثر بهترین ویولنیست های جهان ، در سن بسیار جوانی شروع به کار کرد . او در سن سه سالگی ، از ورود به هنرستان Shulamit محروم شد ، فقط به این دلیل که او برای نگهداری صحیح ویولن خود خیلی کوچک بود . این مانع او نشد . خانواده وی یک کمانچه اسباب بازی را برای او خریداری کردند و او خودش یاد گرفت که چگونه بنوازد . او در سن 18 سالگی اولین کار خود را در سالن کارنگی انجام داد . یک سال بعد ، او در رقابت Leventritt برنده شد . او از آنجا به عنوان یک نوازنده ویلنر موفق و حرفه ای به کار خود ادامه داد ، او در کاخ سفید نواخت . Itzhak Perlman با نوازندگان بسیاری از ژانرهای مختلف موسیقی همکاری کرده است . او همچنین برنده 15 جایزه گرمی و 4 جایزه امی شده است . فرقی نمی کند سالهاست که مینوازید ، یا تازه کار را شروع کرده اید ،

دوره Itzhak Perlman Teaches Violin

برای شما مناسب است . دوره Itzhak Perlman Teaches Violin این امکان را به شما می دهد که در ذهن یک نبوغ موسیقی و بینشی از دنیای موسیقی کلاسیک قرار بگیرید . صمیمیت و طنز Itzhak تضمین می کند که این دوره برای شما سرگرم کننده خواهد بود و همچنین درباره هدایت موسیقی در زندگی می آموزید .
نام: Itzhak Perlman Teaches Violin
حجم فایل: 2.7 گیگابایت
شرکت سازنده: masterclass
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 4 ساعت و 13 دقیقه
فرمت فایل: MP4
منتشر کننده: masterclass
رمز فایل: www.download.ir

Itzhak Perlman Teaches Violin

Before I tell you more about Itzhak Perlman’s masterclass, I need to say a little something about this accomplished musician’s life and career.

لینک دانلود