دانلود نرم افزار JixiPix Artista Haiku v2.55 نسخه ویندوز

JixiPix Artista Haiku

یک نرم افزار نقاشی با آبرنگ است که با امکانات بی شماری که دارد می تواند یارای شما باشد تا اثر های نقاشی با ابرنگ زیبایی را خلق کنید . این نرم افزار که شامل تکنیک های سنتی و غیر سنتی می باشد و می تواند با ابزار ها و امکاناتی که دارد یک اثر زیبا و دوست داشتنی را خلق کند . این نرم افزار ابزاری به نام kaleidoscope دارد که با استفاده از رنگ های آبرنگ و الگوهای مناسب امکان خلق اثر را با کیفیت بالا برای تمامی کاربران و علاقمندان به نقاشی فراهم یم آورد . نرم افزار JixiPix Artista Haiku می تواند با استفاده از رنگ های درون خود برنامه یک نقاشی زیبا را با کمک کاربر خلق کند و آن را به شکلی جلوه دهد که گویی با دست و بدون کمک ماشین کشیده شده است و این یکی از جنبه های مثبت این نرم افزار است . در این نرم افزار دو سبک نقاشی با آبرنگ وجود دارد که می توانید به دلخواه یکی را انتخاب کنید ، همچنین تمامی رنگ های روشن ، ملایم و تیره در این برنامه وجود دارد که می توانید برای نقاشی کشیدن از همه آنها استفاده کنید .

نرم افزار JixiPix Artista Haiku

شامل یک کتابخانه از نمونه های کار شده نقاشی آبرنگ است که می توانید ادامه آنها را انجام دهید یا حتی از آنها الهام و کمک بگیرید تا بتوانید نقاشی بهتر و با کیفیت تری بکشید .این نرم افزار نوعشی شبیه سازی در خود دارد و کار کردن با آن ساده است ، تنها کافی است که یک عکس با هر منظره ای که باشد به این نرم افزار معرفی کنید و این نرم افزار شروع به کار می کند و آن را همانند یک اثر نقاشی کشیده شده با آبرنگ می کند . تنظیمات فراوانی هم برای این نرم افزار وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید اثر بهتری خلق کنید . از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به : 54 زمینه آماده نقاشی ، امکان راه اندازه از پیش تنظیم شده برای شروع به کار سریع تر ، مناطق رنگ قابل تنظیم و … اشاره کرد .
نام: JixiPix Artista Haiku
حجم فایل: 82 مگابایت
شرکت سازنده: JixiPix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.55
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

JixiPix Artista Haiku - v2.55

Haiku is a whimsical stylistic watercolor effect poetically brushed to aged or artistic paper then outlined in India ink. This creative media will add spontaneity to you pictures incorporating traditional techniques as well as the non-traditional; such as digital photography and vintage papers, to create a unique painting filled with movement and meaning.Artista Haiku—Stylized Watercolor Painting SoftwareUsing a kaleidoscope of watery color and compelling patterns Artista Haiku begs you to take a moment to admire an abstract artwork that pleases the eye and satisfies the soul.

لینک دانلود