دانلود نرم افزار JixiPix Vintage Scene v2.79 نسخه ویندوز

JixiPix Vintage Scene

نام نرم افزاری در زمینه ویرایش تصویر می باشد که یکی از بهترین جلوه های ویژه برای مشتاقان عکاسی می باشد و توانایی ایجاد عکس هایی خیره کننده برای گرافیست ها ، عکاس ها و تبدیل عکس های جدید به قدیمی را که مدت ها از ثبت آن گذشته دارا بوده و به کمک دارا بودن الگوریتم قدرتمند به شما امکان می دهد تا بتوانید جلوه های کلاسیک را با یکدیگر ترکیب کرده و به لطف دارا بودن رابط کاربری بسیار آسان به شما امکان می دهد تا بتوانید هریک از اجزا تصویر را برای خلق تصاویر بسیار چشم نواز تغییر داده تا بتوانید افکت های جدیدی را خلق نمایید.

نرم افزار JixiPix Vintage Scene

همچنین با پشتیانی از ویرایشگر های بسیار قدرتمند و توانایی ایجاد و ویرایش عکس و افکت های قدیمی و جدید دست شما را در زمینه ویرایش عکس بسیار باز می گذارد.

ویژگی های نرم افزار JixiPix Vintage Scene:

توانایی اعمال فیلتر های پیچیده به عکس ها با پشتیبانی از کیفیت و قدرت بالا

توانایی ایجاد و تبدیل عکس های جدید به عکس های قدیمی بوسیله افکت های قدرتمند

پشتیبانی از سه بک از افکت های مختلف ، توانایی کنترل و تغییر تمامی بخش های تصویر

پشتیبانی از بیش از 23 لبه مختلف قدیمی ، پشتیبانی از بیش از 73 نمونه آماده از جزییات

نام: Vintage Scene
حجم فایل: 124.6 مگابایت
شرکت سازنده: JixiPix
ورژن: v2.79
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

JixiPix Vintage Scene v2.79

Vintage Scene is a unique algorithm that automatically combines several classic effects: Sepia tone, grain, darkened edges, distressed paper, along with an aged effect that gives the image a look of one that time has left behind with only bright blacks and darkening whites. Vintage Scene is easy to use but gives the user control to change each component for a unique look on each photo brimming with passion, life and beauty.

لینک دانلود