تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند سفر به اقیانوس آرام جنوبی Journey to the South Pacific

Journey to the South Pacific

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند Journey to the South Pacific یک سفر زیر آب به اندونزی برای یادگیری در مورد ساکنان زیر آب مانند پرتوهای غول پیکر و کوسه های نهنگ است و همچنین تلاش هایی که در منطقه برای حفاظت از اقیانوس انجام می شود را نشان میدهد . سفر به اقیانوس آرام جنوبی فیلمبرداران را با یک ماجراجویی نفسگیر IMAX 3D به جزایر سرسبز گرمسیری غرب پاپوآ از راه دور ، جایی که زندگی در زیر دریا شکوفا می شود ، می برد . در

فیلم مستند Journey to the South Pacific

به جاوی ، پسر جوان جزیره ای بپیوندید ، زیرا او ما را به کشف این مکان جادویی می برد که در آن با کوسه های نهنگ ، لاک پشت های دریا ، پرتوهای مانتا و سایر موجودات نمادین دریا روبرو می شویم . این مکان عجیب و غریب که دارای بیش از 2،000 گونه زندگی دریایی است ، متنوع ترین اکوسیستم دریایی زمین است . سفر به جنوب اقیانوس آرام ، یک داستان پر از امید و جشن ، اهمیت زندگی در تعادل با اقیانوس را که همه ما آن را خانه می نامیم ، برجسته می کند .
نام: Journey to the South Pacific
حجم فایل: 4.6 گیگابایت
شرکت سازنده: MacGillivray Freeman Films
تاریخ انتشار: 2013
امتیاز imdb: 6.4
کیفیت: 2160p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 40 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: m4v
کارگردان: Stephen Judson
نویسنده: Stephen Judson
ستارگان: Ferdiel Ballamu
رمز فایل: www.download.ir

Journey to the South Pacific

An underwater voyage to Indonesia to learn about its inhabitants such as giant rays and whale sharks as well as efforts being made in the region for ocean conservation.

لینک دانلود