دانلود بازی Jumplight Odyssey – Early Access برای کامپیوتر

دانلود بازی Jumplight Odyssey

Jumplight Odyssey عنوان یک بازی استراتژی و شبیه‌سازی از استودیو بازی‌سازی League of Geeks می‌باشد. تصورش را بکنید! اگر شما یک کشتی فضایی داشتید و تعداد زیادی از خدمه آن فضاپیما در اختیارتان قرار داشتند، آن‌ها را چه گونه مدیریت می‌کردید! به نظر شما ماجراجویی در فضا با چه چالش‌هایی رو به رو است؟ بازی Jumplight Odyssey اینجاست تا شما را با این چالش‌ها رو به رو کند. این عنوان استراتژیک با گرافیک فانتزی خود گیمر‌ها را وارد دنیایی بی‌پایان می‌کند. جایی که باید بتوانید به سرعت تصمیم گرفته، خدمه خود را مدیریت کرده و ارتباطی صمیمانه با آن‌ها برقرار کنید.

در بازی Jumplight Odyssey وظیفه دارید که خدمه فضاپیما خود را به شکل جسورانه‌ای پرورش داده و آن‌ها را برای رو یا رویی با مشکلات آماده کنید. شما که پیش از این در نبردی شکست خورده‌اید، حال باز فرصت دارید تا بتوانید خدمه‌تان را کنترل کرده و با پرورش‌شان در زمینه‌های گوناگون کنترل شرایط را در دست بگیرید. از چنگ دریاسالار ولتان و زوتوپان‌های جنگ طلب فرار کنید. سیاره اصلی شما و زادگاه‌تان نابود شده است و تنها تعداد کمی از سربازان و مردمان‌تان باقی مانده‌اند. با آن‌ها ارتباط مناسبی برقرار کرده و تا می‌توانید برای دیگر نبرد‌ها آماده‌شان کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی Jumplight Odyssey مکانیک برقراری ارتباط شما با کاراکتر‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با خدمه خود به صورت برادر، خواهر، دوست و یا بسیاری از روابط دیگر در ارتباط باشید. به مرور زمان کشتی فضایی خود را گسترش داده و با ساخت و ساز‌های جدید، بخش‌های مختلفی را به آن اضافه کنید. پس از گذشت مدتی، قادر خواهید بود تا از خدمه قبلی خود و از کاراکتر‌هایی که آموزش‌هایی کافی دیده‌اند، مدیرانی را برای بخش‌های گوناگون انتخاب کنید. در مسیر حرکت‌تان ممکن است تا باز هم با مشکلاتی رو به رو شوید، اما آمادگی کافی شما باید خواهد شد تا مشکل قبلی تکرار نشده و بتوانید دشمنان‌تان را نابود کنید.

در بازی Jumplight Odyssey نه تنها حملات دشمنان تهدید تان می کند، بلکه مشکلاتی نظیر افت سطح اکسیژن، ایجاد اشکالاتی در جریان برق، آتش سوزی ها، تشعشعات و … می توانند آسیب های جبران ناپذیری را به شما و خدمه تان وارد کنند. پس تا جایی که می توانید نظارتی کلی بر فضاپیما خود داشته و از بهترین مدیران استفاده کنید.

نام: Jumplight Odyssey
حجم فایل: 2.23 گیگابایت
شرکت سازنده: League of Geeks
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 6.4 از 10
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: League of Geeks
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *