تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Kaizen Vehicle Manager 2019 v3.0.1005.0 نسخه ویندوز

Kaizen Vehicle Manager 2019 Fleet Network Edition

یک نرم افزار مناسب برای منظم کردن و مرتب کردن تمامی وسایل نقلیه ، وضعیت و ردیابی آنها در رایانه شما می باشد . بعضی اوقات شرایطی پیش می آید که وسیله نقلیه خراب می شود و همیشه در زمان مقرری باید تعمیر شود و هزینه لازم پرداخت شود و یا زمانی پیش می آید که ماشین ها باید سرویس شوند و به عنوان مثال روغن و انواع فیلتر های آن عوض شود اما به دلیل مشغله و تعداد بالای وسایل نقلیه تحت کنترل و مالکیت دچار فراموشی می شوید ، اینجا است که نرم افزار Kaizen Vehicle Manager 2019 Fleet Network Edition به کار می اید و به شما کمک می کند که همه ماشین ها و وسایل نقلیه خودتان را تحت کنترل در آورید و به آنها برسید . از آنجایی که برخورداری از نظم و انضباط در سرویس و نگهداری بسیار مهم است و همیشه باید وسیله نقلیه یا تجهیزات خود را در شرایط عالی قرار داده و ارزش دارایی هایتان را حفظ کنید . با این نرم افزار به راحتی می توانید تمامی اطلاعان لازم از هر وسیله نقلیه را ثبت کنید و نوعی یادآور بگذارید که وسیله نقلیه به شکل مناسبی سرویس و نگه داری شود . اگر شما جزو افرادی هستید که مدیریت وسیله نقلیه برایتان از اخمیت بالایی برخوردار است و یا در جایی کار می کنید و مدیر بخشی هستید که تعداد وسایل نقلیه به حدی زیاد است که آمار رفت و برگشت و سرویس نگه داری آن از دستتان در رفته است ، می توانید از

نرم افزار Kaizen Vehicle Manager 2019 Fleet Network Edition

استفاده کنید و به راحتی کاری کنید که برنامه در زمان مقرر به شما یاد آوری سرویس نگه داری مخصوصی ارائه کند مثلا برای تعویض روغن و یا … می توانید نوعی هشدار یا اعلان تنظیم کنید تا به شما موضوع خاص را یادآوری کند .
نام: Kaizen Vehicle Manager 2019 Fleet Network Edition
حجم فایل: 29 مگابایت
شرکت سازنده: Kzsoftware
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0.1005.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Kaizen Vehicle Manager 2019 Fleet Network Edition - v3.0.1005.0

Vehicle Manager - an accounting journal for tracking the state of the vehicle (from 1 to 50) on your computer. Sometimes a situation arises when the car breaks down and a tidy sum must be paid for repairs. To avoid this, you should always keep in mind the main indicators of the car, for example, oil level or tire pressure, etc.A disciplined approach to service and maintenance is critical to keep your vehicle or equipment in top condition and maintain it's resale value.

لینک دانلود