تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Keysight IC-CAP v2020.2 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/04/09 نسخه Keysight IC-CAP v2020.2 اضافه شد.

Keysight IC-CAP

نام نرم افزاری فنی و مهندسی در زمینه برق و الکترونیک می باشد و از جمله محصولات شرکت نام آشنای Keysight به نیز شمار می رود. که توانایی تجزیه و تحلیل مدارات الکترونیکی و ساخت مدل های نیمه هادی های DC و RF به منظور استفاده در مدارات الکترونیکی را دارا می باشد. همچنین برای ساخت مدل های نیمه هادی از جنس سیلیکون انتخابی مناسب برای تولید کنندگان بوده و به عنوان پیشرفته ترین ابزار طراحی و ساخت مدل های نیمه هادی سیلیکونی نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. نرم افزار Keysight IC-CAP با پشتیبانی از قابلیت های بسیار کاربردی مانند اندازه گیری  ، شبیه سازی ، بهینه سازی ، تجزیه و تحلیل و غیره … به شما امکان می دهد تا بتوانید در مدل سازی های خود به راحتی از این ویژگی ها استفاده نموده و بتوانید مدل های ساخته شده را شخصی سازی نمایید تا بتوانید فرآیند ساخت و تولید قطعات الکترونیکی را به آسانی به مرحله اتمام برسانید.

ویژگی های نرم افزار Keysight IC-CAP:

یکی از قدرتمندترین محصولات نرم افزاری موجود در زمینه ساخت و تولید مدل های نیمه هادی DC و RF

پشتیبانی از قابلیت تجزیه و تحلیل مدارات الکترونیکی و تشخیص نیاز شما به مدل های نیمه هادی و الکترونیکی

پشتیبانی از ابزار های بسیار دقیق برای انجام محاسبات پیچیده و سخت ، قابلیت یکپارچگی بالا با نرم افزارهای هم رده

پشتیبانی از رابط کاربری قدرتمند برای انتقال اطلاعات و داده های شما ، پشتیبانی از ابزارهای قدرتمند برای انجام محاسبات دقیق

نام: Keysight IC-CAP
حجم فایل: 1.11 گیگابایت
شرکت سازنده: keysight
ورژن: v2020.2
نسخه: 64 بیتی
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Keysight IC-CAP v2020.2

Keysight IC-CAP is the name of technical and engineering software in the field of electricity and electronics. The software in front of you is one of the products of the well-known company Keysight. Software for analyzing electronic circuits and manufacturing DC and RF semiconductor models is suitable for use in the circuit. Today, most electronics manufacturers use Keysight software. IC-CAP software will be a good choice for manufacturers to make silicone semiconductors.

لینک دانلود