تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Keysight MBP v2020 نسخه ویندوز

Keysight MBP

یکی از بهترین برنامه های استودیو Keysight میباشد که به کاربران اجازه میدهد تا دستگاه های سیلیکونی را طراحی، مدل سازی و عملکرد آنها را شبیه سازی کنند. نرم افزار Keysight MBP دارای طیف گسترده ای از ابزار ها و ویژگی های داخلی فوق العاده برای طراحی یک دستگاه منحصر به فرد میباشد. رابط کاربری بینظیر برنامه نیز از دیگر ویژگی های فوق العاده

نرم افزار Keysight MBP

میباشد که به کاربران این امکان را میدهد تا با دست باز به ساخت استراتژی طراحی خود اقدام کرده و سپس برای مشاهده نتیجه کار عملکرد سازه های خود را شبیه سازی کرده و به تجزیه و تحلیل آنها بپردازند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد برنامه که بازخورد های فوق العاده ای نیز داشت سیستم معماری Task Tree میباشد که باعث میشود تا استخراج مدل ها متناسب با داده های خاص و اولیه تطبیق داده شود که این موضوع به کاربران کمک میکند تا از تکنیک های مدرن آشنا شوند. نرم افزار MBP یک راه حل جامع برای اتوماسیون و انعطاف پذیری بوده که برای مدلسازی قطعات high-volume طراحی شده است. طراحی مدل قطعات high-volume، شبیه سازی عملکرد طرح ها، رابط کاربری فوق العاده، قابلیت Task Tree، مدل سازی LPE، SRAM و HVMOS از ویژگی های کلیدی برنامه میباشند.
نام: Keysight MBP
حجم فایل: 796 مگابایت
شرکت سازنده: Keysight
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Keysight MBP v2020 - Win

mymojoo.usThe MBP program includes powerful built-in capabilities for modeling and determining device parameters, as well as an open interface for setting up a simulation strategy. The unique Task Tree architecture allows you to adapt the model extraction process to specific data and enables developers to use modern competitive modeling techniques.

لینک دانلود