تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Kilgray memoQ Translator Pro v9.3.7 نسخه ویندوز

Kilgray memoQ Translator Pro

یک نرم افزار حرفه ای برای ترجمه اسناد و متن ها به زبان های دیگر است که می تواند بر روی انواع سیستم عامل های ویندوز به خوبی کار کند . نرم افزار Kilgray memoQ Translator Pro برای مترجمان حرفه ای طراحی شده است و باعث افزایش بهره وری و کیفیت برای تمام کسانی است که کار ترجمه را انجام می دهند ، همچنین کسانی که متن های اصلی را نسبت به متن ترجمه شده بررسی و ویرایش می کنند نیز می توانند از این نرم افزار استفاده کنند . در این برنامه می توانید از ترجمه های قبلی استفاده مجدد کنید ، واژه نامه های اصطلاحی و تخصصی ایجاد کنید ، مراجع به لیستم اضافه کنید ، از تایپ و کلمات پیشبینی شده و پیشنهادی استفاده کنید ، به صورت خودکار به کمک نرم افزار ترجمه کنید و … . از دیگر امکانات

نرم افزار Kilgray memoQ Translator Pro

می توان به : استفاده مجدد از ترجمه متون و کلمات ، دارای حافظه ترجمه کلمات ، ذخیره اصطلاحات و واژه های تخصصی و … اشاره کرد .
نام: Kilgray memoQ Translator Pro
حجم فایل: 182 مگابایت
شرکت سازنده: Kilgray Memoq
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.3.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Kilgray memoQ Translator Pro - v9.3.7

Kilgray memoQ Translator Pro – is a computer-assisted translation environment tool which runs on Microsoft Windows operating system.It was designed by translators for translators and it increases productivity and quality for all those who perform, edit and review translations.

لینک دانلود