تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی Knights of Honor II – Sovereign

Knights of Honor II – Sovereign

یک بازی استراتژیک در زمان واقعی یا RTS می باشد و شما را در زمان قرون وسطا به عنوان یک امپراطور در اروپا قرار می دهد . شما پادشاه سرزمین خودتان هستید و باید انتخاب هایی شایسته داشته باشید تا سرنوشت مردمانتان به خوبی رقم بخورد . اما آیا می توانید اینگونه پادشاهی کنید و کاری کنید که زندگی مردمانتان با سعادت همراه شود یا آنها را همانند خودتان به نابودی می کشید ؟ . شما می توانید آغاز کننده جنگ ها باشید اما باید مراقب باشید که منابع کافی را برای شروع یک جنگ داشته باشید تا دچار مشکل نشوید . بازی Knights of Honor II – Sovereign دارای دو حالت داستانی یا کمپین و آنلاین که به صورت بازیکن علیه بازیکن است ، می باشد . در حالت داستانی شما خط داستانی بازی را دنبال می کنید و باید بر تعداد زیادی از دشمنان پیروز شوید و آنها را نابود کنید و اگر مراقب نباشید خودتان نابود می شوید ، در حالت آنلاین نیز در نقشه بزرگ بازی مقابل دیگر بازیکنان قرار می گیرید و باید کاری کنید که یا متحد شما شوند یا آنها را شکست دهید و از نقشه محو کنید یا شکست بخورید . این بازی به صورت استراتژیک در زمان واقعی است و باید همیشه مراقب حرکت دشمنانتان باشید . از دیگر امکانات

بازی Knights of Honor II – Sovereign

می توان به : یک بازی استراتژیک با امکانات بالا و دسترسی به همه موارد همانند دنیای واقعی مثل دیپلماسی ، دین ، توسعه شهری و … ، گیم پلی زمان واقعی که در دوران قرون وسطایی اروپا قرار دارد ، دارای دادگاه سلطنتی که خود شما به عنوان قاضی در آن هستید و باید افراد خیانتکار و مجرمین بزرگ کشورتان را محاکمه کنید ، جنگ های استراتژیک که می توانید در آن افرادتان را برای یک پیروزی سوق دهید و … اشاره کرد . 
نام: Knights of Honor II – Sovereign
شرکت سازنده: Black Sea Games
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: THQ Nordic
رمز فایل: www.download.ir

Knights of Honor II – Sovereign

Become the King and wrestle over control of Europe in this fresh take on medieval real-time grand strategy.Sovereign includes all the depth players desire while being the gate-way game to the grand strategy genre, presenting the world as aliving, breathing miniature, alive and ripe for the taking. Choose your royal court carefully and determine the destiny of your people,be it riches, conquest, intrigue, trade, or defeat! Raise armies to defend your lands or take war to the enemy - even jump into.battle directly in action-packed RTS combat. The path is open: become the true Sovereign of your people.

لینک دانلود