تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Krystopia: A Puzzle Journey v2020.8.5

Krystopia: A Puzzle Journey

یک بازی پازل برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما وارد یک ماجراجویی پازلی می شوید شخصیت اصلی بازی دختری با نام نوا ، یک کاوشگر فضایی است که هدف او کشف این دنیای ناشناخته و پی بردن به راز های نهفته آن است . در این بازی شما باید به نوا کمک کنید و به دنبال سرنخ هایی بگردید که شما را به داستان اصلی و راز های نهفته آن برساند . نوا در پی کشف تمدنی ناشناخته از این سرزمین است و برای فهمیدن آن راه طولانی در پیش دارد بسیاری از پازل های پنهان در مکان های مخفی وجود دارند که برای رسیدن به سرنخ ها باید حل شوند . در این بازی شما می توانید معما های چالش برانگیز را حل کنید و رمز و راز نهفته در سیاره نابود شده و تمدن زیبا را کشف کنید .

Krystopia: A Puzzle Journey

یک بازی اتاق فرار است که شما را با پازل های لیزری جذاب ، روبات ها و اشیا پنهان به چالش می کشاند و شما را مجذوب خود می کند .
نام: Krystopia: A Puzzle Journey
حجم فایل: 137+17 مگابایت
شرکت سازنده: Antler Interactive
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020.8.5
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 8.0 به بالا

Krystopia: A Puzzle Journey - v2020.8.5

Krystopia: A Puzzle Journey is a 3D first-person puzzle game with an interesting storyline and gripping storytelling. In it, the player will have to go to a distant planet in the campaign of a girl named Nova. The heroine decided to fly there, as she received a distress signal. Arriving at the site, she discovers numerous remains of a once developed civilization.

لینک دانلود