تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر KUNAI نسخه کرک شده DARKZER0

KUNAI

یک بازی اکشن و ماجرایی است که در سال 2020 و توسط TurtleBlaze و The Arcade Crew, Gamera Games China طراحی و منتشر شده است. داستان

بازی KUNAI

ازاین‌قرار است که حادثه‌ای وحشتناک موجب از بین رفتن تعادل زمین شده است و نسل بشریت رو به نابودی است. یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته و قدرتمند به نام Lemonkus از کنترل انسان‌ها خارج شده است و با کنترل کردن تمامی ربات‌هایی که روزی در خدمت بشر بوده‌اند قصد نابودی تمامی انسان‌ها را دارد! ربات‌ها در سرتاسر زمین در حال پرسه زدن هستند و هر موجود زنده‌ای که پیش روی آن‌ها قرار گیرد را نابود می‌کنند. شما کنترل شخصی به نام Tabby را بر عهده خواهید گرفت که کارش شکار ربات‌های متخاصم است و به شکارچی ربات‌ها مشهور شده است. او با وجود ظاهر مدرنی که دارد بسیار شجاع است و در برابر همه ربات‌ها ایستادگی می‌کند! در ابتدای بازی او هیچ‌گونه مهارت و اسلحه خاصی ندارد اما به‌مرورزمان و پیشرفت در روند بازی مهارت‌ها، اسلحه‌ها و ترفندهای نینجایی جدیدی برای او باز شده و در دسترس قرار می‌گیرد. جهان بازی مملو از رازهای تاریک، یادداشت‌های تهدیدکننده و شخصیت‌های عجیب‌وغریب است. مهم‌ترین عامل موفقیت در این بازی سرعت و چابکی است. با تمرین زیاد، قادر خواهید بود تا با حرکات سریع و برق‌آسا دشمنانی رباتی خود را نابود کنید.
نام: KUNAI
حجم فایل: 367 مگابایت
شرکت سازنده: TurtleBlaze
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Arcade Crew, Gamera Games
رمز فایل: www.download.ir

KUNAI - DARKZER0

A traumatic event has shaken the balance of the world. Human life has been almost wiped out by the evil A.I. Lemonkus. Robots roam free across the earth. You take control of Tabby, a killer robot infused with the soul of an ancient warrior.

لینک دانلود