دانلود بازی Last Year The Nightmare نسخه 0xdeadc0de

به روز رسانی :

1399/11/15 نسخه Last Year The Nightmare - 0xdeadc0de اضافه شد.

Last Year The Nightmare

شما را به جهانی ترسناک و مملو از هیولاهای مختلف می‌برد و با پدیدهای مختلفی روبه‌رو می‌کند. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که چند نوجوان دبیرستانی در حال تجربه یک بازی کارتی هستند غافل از اینکه این بازی طلسم شده و با به پایان رساندن آن به جهانی دیگر که در موازات زمین قرار دارد منتقل خواهند شد. آن‌ها در این جهان با هیولاهای درنده و شروری روبه‌رو خواهند شد. آن‌ها برای نجات باید با یکدیگر همکاری کرده تا بتوانند راهی برای خروج از این جهان ترسناک پیدا کنند. بزرگ‌ترین دشمن شما موجودی فرا طبیعی و شیطانی به نام Fiends است که می‌تواند خودش را در قالب شیطان‌ها و هیولاهای مختلفی تغییر شکل داده و هر بار با ظاهری جدید شما را به چالش بکشد. هرکدام از اشکال او دارای اسلحه‌ها و توانایی‌های بخصوصی است اما درعین‌حال نقطه‌ضعفی نیز دارد. بازی Last Year The Nightmare به شما این امکان را می‌دهد تا برای رویارویی خود با این موجودات وحشتناک از قبل برنامه‌ریزی کرده و استراتژی خاصی تدوین کنید. به عنوان مثال می‌توانید قبل از رسیدن دشمنان به پناهگاه برای آن‌ها تله گذاشته و یا در بخش‌های مشخصی کمین کنید. سازندگان

بازی Last Year The Nightmare

قول داده‌اند که به صورت مداوم و در قالب قسمت‌های پشت سر هم محتویات جدیدی برای بازی منتشر کرده و شخصیت ها و محیط‌های جدیدی با الهام از مهم‌ترین آثار ترسناک موجود ارائه دهند. برای ساخت این عنوان از موتور بازی‌سازی آنریل انجین استفاده شده است که قابلیت‌ها و امکانات منحصربه‌فردی به منظور ایجاد جوی تاریک و سنگین به بازیکنان ارائه می‌دهد.
نام: Last Year The Nightmare
حجم فایل: 10.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Elastic Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: 0xdeadc0de
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ترسناک - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Elastic Games
رمز فایل: www.download.ir

Last Year The Nightmare - 0xdeadc0de

A horrifying alternate reality populated by otherworldly terrors. A group of teenagers is pulled into a living nightmare after playing a cursed card game. Once inside the world of the game, they are subjected to an increasingly terrifying gauntlet of horror archetypes, from slashers to stranglers, hulking monsters to demonic entities. To escape, they will need to band together, fight back, and face their worst fears.

لینک دانلود