دانلود بازی Layers of Fear 2023 v1.3 – GOG برای کامپیوتر

دانلود بازی Layers of Fear 2023

یک بازی ترسناک روانگردان اول شخص است که تمرکز زیادی روی داستان و اکتشاف دارد. در این بازی بازیکنان کنترل ذهن یک نقاش را به دست می گیرند که تنها هدفش پایان دادن به Magnum Opus است. بازیکنان باید هم در عمارت دوره ویکتوریایی که دائماً در حال تغییر است و هم در بینش های وحشتناک روان شکننده و در حال فروپاشی نقاش، حرکت کنند. در حالی که بوم جلوی شما ظاهر می شود، نوشیدنی دیگری می نوشید.

نوری در گوشه ای کم سوسو می زند. شما آثار هنری بی شماری خلق کرده اید، اما هرگز چیزی شبیه به این چرا قبلا این کار را انجام نداده اید؟ در نگاه به گذشته بسیار بدیهی به نظر می رسد. دوستان، منتقدان، شرکای تجاری شما – به زودی، همه آنها را خواهند دید. اما هنوز یک چیزی کم است. باید تمرکز کرد چقدر طول کشیده تا به این نقطه برسیم؟ خیلی طولانیه ولی مهم نیست دیگر حواس پرتی وجود نخواهد داشت. تقریباً تمام شده است. شما می توانید آن را احساس کنید. آیا جرات می کنید به نقاشی یک شاهکار واقعی ترس کمک کنید؟ در اعماق ذهن یک نقاش دیوانه کاوش کنید و راز جنون او را کشف نمایید.

در بازی Layers of Fear همانطور که در یک عمارت وسیع و دائماً در حال تغییر دوره ویکتوریا قدم می زنید. رؤیاها، ترس‌ها و وحشت‌هایی را که نقاش را در هم می‌پیچد، کشف کنید و شاهکاری را که او مدت‌ها برای خلق آن تلاش کرده است، به پایان برسانید. دقت کنید فقط از طریق کاوش در محیط می توانید جزئیات گذشته تاریک و غم انگیز نقاش را کشف کنید. دنیای بازی را با الهام از نقاشی های شاهکار، معماری و دکوراسیون قرن نوزدهم کاوش نمایید.

نام: Layers of Fear 2023
حجم فایل: 18.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Bloober Team SA
تاریخ انتشار: Jun, 2023
امتیاز استیم: 7 از 10
ورژن: v1.3
نسخه: GOG
آپدیت: 22 مرداد 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجراجویی، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
نویسنده: سعید صفایی
منتشر کننده: Bloober Team SA
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1402/05/22 نسخه Layers of Fear 2023 v1.3 - GOG اضافه شد.
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *