تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Learn Python programming From Scratch 2020

Learn Python programming From Scratch -2020

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . این دوره برای مبتدیان کامل که قبلاً هرگز برنامه نویسی نکرده اند و همچنین برنامه نویسان موجود که می خواهند با یادگیری پایتون گزینه های شغلی خود را افزایش دهند ، هدف قرار گرفته است . واقعیت این است ، پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است ؛ شرکت های عظیمی مانند Google از آن در برنامه های مهم ماموریت مانند جستجوی Google استفاده می کنند .

آنچه در دوره Learn Python programming From Scratch -2020 خواهید آموخت:

_ درک اساسی از زبان برنامه نویسی پایتون داشته باشید . _ نحوه نصب Python IDE Pycharm . _ نحوه استفاده از متغیرها در پایتون . _ نحوه استفاده از رشته ها در پایتون . _ نحوه استفاده از لیست در پایتون . _ نحوه استفاده از تاپل در پایتون . _ درک بسته بندی در پایتون . _ نحوه استفاده از نقشه یا فرهنگ لغت در Python . _ نحوه استفاده از ورودی های کاربر . _ توابع در پایتون .

الزامات دوره Learn Python programming From Scratch -2020:

_ شما به رایانه احتیاج دارید . _ شما به هیچ گونه دانش قبلی در مورد برنامه نویسی پایتون نیازی ندارید .

این دوره برای چه کسانی است:

_ افرادی که تجربه برنامه نویسی ندارند و می خواهند یاد بگیرند . _ افرادی که می خواهند برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرند .

نام: Learn Python programming From Scratch
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 7 ساعت و 21 دقیقه
رمز فایل: www.download.ir

Learn Python programming From Scratch 2020

This course is aimed at complete beginners who have never programmed before, as well as existing programmers who want to increase their career options by learning Python.

لینک دانلود