دانلود نرم افزار Leica MineSight v11.00-5 Build 71065-395 نسخه ویندوز

Leica MineSight

نام نرم افزاری در زمینه نقشه برداری و عملیات حفاری معادن می باشد که این محصول پاسخی به تمامی نیازهای شما در حوزه استخراج از معادن می باشد که در فرایند استخراج مواد از معادن سطحی و زیرسطحی ، فلزات ، زغال سنگ ، ماسه و سایر مواد صنعتی و … به مهندسین کمک های فراوانی می کند و همچنین به کمک امکانات گسترده ای که داراست به راحتی می تواند انواع سطوح زمین شناسی ، مهندسی و اندازه گیری و عملیات حفاری را تسهیل کرده و در مراحل اکتشاف می تواند با تفسیر داده های زمین شناسی در امکان سنجی و برنامه ریزی و عملیات روزانه به مهندسین کمک کند. بسیاری از شرکتهای استخراج معادن مشاوران و دانشگاه های معتبر سراسر دنیا از راه حلهای ارایه شده توسط Leica MineSight برای پیشبرد بهتر کارهای خود بهره می برند.

نرم افزار Leica MineSight

یک سیستم مدلسازی آنالیز و تفسیری جامع می باشد که به صورت خودکار از روی داده های خام ورودی نتایج تفسیر شده جالبی ارایه می دهد که در بهبود فرایند تصمیم گیری مهندسین نقش به سزایی خواهد داشت. همچنین این برنامه داده های خام ورودی را با روشهای مختلفی که معمولا به صورت خودکار انجام می شود و با کمک گرفتن از ابزارهای زمین آماری و پیشرفته اقدام به ساخت مدلهای کامپیوتری سه بعدی مدلهای چینه شناسی و نمایان کردن عوارض زمین و… گزارشات عددی و تحلیلی جامعی را ارایه می دهد. همچنین در فرایند طراحی انواع معادن از جمله معادن روباز، زیرزمینی و… این برنامه ابزارهای کمکی فراوانی دارا می باشد که با استفاده از پردازش خودکار و تعاملی طراحی مد نظر را انجام می دهد. همچنین تمامی داده های مورد استفاده در این برنامه در پایگاه داده ای مرکزی ثبت و ضبط می شود و در سایر پروژه ها امکان استفاده از این داده ها نیز مهیا می باشد.

نام: MineSight
شرکت سازنده: leica-geosystems
ورژن: v11.00-5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Leica MineSight v11.00-5 Build 71065-395 - Win

MineSight is software for mapping and mining operations. This product is the answer to all your needs in the field of mining. This program helps engineers in the process of extracting materials from surface and subsurface mines, metals, coal, sand and other industrial materials, and so on. With its extensive facilities, the program can easily facilitate a variety of geological, engineering, measurement, and drilling operations.

لینک دانلود