دانلود بازی کامپیوتر Lenin The Lion نسخه کرک شده Portable

Lenin The Lion

داستان شیر جوانی به نام لنین را بیان می‌کند که دچار اختلال آلبینیسم است و از ابتدا با موی سفید به دنیا آمده است. او تنها نوع باقی‌مانده از گونه‌ی شیر زال است و به دلیل این تفاوت ظاهری مورد ظلم‌ها و تحقیرهای بسیاری گرفته است. حتی مادرش نیز رفتار دوگانه‌ای با او دارد و هنوز نتوانسته با شرایط خاص فرزندش کنار بیاید. مشکلات اصلی او زمانی شروع شد که لنین به مدرسه رفت و با رفتارهای توهین‌آمیز و تحقیرکننده هم سن و سالانش روبه‌رو شد. لنین کاملاً از زندگی ناامید می‌شود اما بعد از مدتی اتفاقات عجیبی می‌افتد که حس کنجکاوی لنین را برانگیخته و او متوجه می‌شود که چیزی در درونش با سایرین متفاوت است و او به‌گونه‌ای خاص و با هدفی بزرگ آفریده شده است. در اوج نا امیدی، او تصمیم می‌گیرد تا به ندای درونش گوش داده و زندگی خودش را متحول کند. او در طی این ماجراجویی‌های جذاب با حیوانات دیگر و گونه‌های مختلفی روبه‌رو خواهد شد که هرکدام به روشن شدن بخشی از رازها و جنبه‌های درونی‌اش به او کمک خواهند کرد.

بازی Lenin The Lion

شما را با زندگی دوگانه و عجیب لنین آشنا می‌سازد. روی اول سکه‌ی زندگی لنین، روزمرگی‌های خسته‌کننده و تحمل کردن هم‌کلاسی‌هایش است و روی دوم ماجراجویی‌ها و اکتشافاتی است که او برای مواجهه شدن با محدودیت‌ها و ترس‌های درونی خود آغاز می‌کند.
نام: Lenin The Lion
حجم فایل: 391 مگابایت
شرکت سازنده: Lornyon
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Lornyon
رمز فایل: www.download.ir

Lenin The Lion - Portable

Lenin is an albino lion, the only one of his kind, and because of that he feels insecure and constantly discouraged. Worse, his mother does not understand why his son was born this way, and the whole village despises him and treats him cruelly. At school, he suffers bullying and can’t concentrate on class.

لینک دانلود