تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Let me leave corona zone نسخه PLAZA

Let me leave corona zone

یک بازی ترسناک و تلاش برای بقا است و شما در محیط یک راهرو و ساختمان هستید که باید برای نجات جانتان از آن فرار کنید . محیط و اتمسفر این بازی ترسناک است و ویروسی که در هوای این محیط پراکنده است کار را برای شما سخت تر می کند . در بازی Let me leave corona zone شما دارای ماسک ضد ویروس هستید که فیلترهای آن دارای زمان مصرف می باشد و باید مراقب باشید قبل از اینکه زمان مصرف این فیلتر ها تمام شود یک ماسک یا فیلتر دیگر برای استفاده پیدا کنید . در طول این بازی شما باید سعی کنید به هر طریقی که شده است ای محیط این ساختمان مرگبار فرار کنید و جانتان را نجات دهید .

بازی Let me leave corona zone

دارای معماهایی است که با حل کردن آنها به ماسک و فیلتر های جدید دست پیدا می کنید و به پیش می روید و نهایتا می توانید از ساختمان و راهروهای آن فرار کنید . در طول فرار شما از بازی یک صدا که از بلندگو ها پخش می شود راهنمای شما خواهد بود . 
نام: Let me leave corona zone
حجم فایل: 1.48 گیگابایت
شرکت سازنده: Malatsa Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 5
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: تزسناک ، ماجرایی ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: MoyBatya
رمز فایل: www.download.ir

Let me leave corona zone - PLAZA

The elevator is broken. The echo of empty corridors meets you. And Death that is in the air. Filters are running out. Find a way through the maze, or share the fate of its inhabitants.During the game, you must have time to find a way out of the tangled corridors and not die.The game is a maze with atmosphere of horror. It is possible to find a way out of the maze by solving the basic principle of the riddle. Correct rotation is indicated by a sound signal.

لینک دانلود