تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Lingvanex Translator Pro v1.01.11 – Win

Lingvanex Translator Pro

یک مترجم فوق العاده و سیار در خانه و محل کار میباشد. به کمک نرم افزار Lingvanex Translator Pro تمامی متون و کلمات خود را به زبان های مختلف دنیا ترجمه کنید. اگر از ترجمه های به هم ریخته و ساده مترجم گوگل و دیگر برنامه ها خسته شده اید به کمک

نرم افزار Lingvanex Translator Pro

میتوانید بهترین و کامل ترین ترجمه ها را تجربه کنید. ترجمه سریع بیش از 100 زبان مختلف دنیا تنها با یک کلیک! رابط کاربری فوق العاده این برنامه نیز باعث شده تا استفاده از آن برای تمامی کاربران بسیار آسان بوده و بازخورد های فوق العاده ای را بابت همین موضوع دریافت کند. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده ای که این برنامه را منحصر به فرد کرده است امکان ترجمه فایل های صوتی مانند ضبط صدا، بخشی از موسیقی، کتابهای صوتی و… میباشد. ترجمه سریع متون و کلمات، ترجمه موسیقی، ترجمه صداهای مختلف، پشتیبانی از طیف گسترده ای از زبان های مختلف، تشخصی خودکار زبان نوشته شده، ترجمه به صورت آفلاین و… همگی از قابلیت های کلیدی و فوق العاده این برنامه میباشند.
نام: Lingvanex Translator
حجم فایل: 74 مگابایت
شرکت سازنده: Nordicwise
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.01.11
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Lingvanex Translator Pro v1.01.11 - Win

Lingvanex Translator for Windows uses a neural machine translation – NMT. Instant translation from English into Spanish, Bengali, Hindi, Chinese, German and more than 100 languages is easy.

لینک دانلود