تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر لو فای LOW-FI v0.014 نسخه Portable

LOW-FI

یک بازی در سبک شبیه سازی و واقعیت مجازی یا VR است و شما در نقش LOW-FI هستید که در این بازی به ایفای نقش می پردازید . داستان این بازی در زمان های آینده اتفاق می افتد و زمانی است که انسان های کمی در دنیا باقی مانده اند و کره زمین محل زندگی ربات ها شده است ، در آن دوران ربات های سح بالا و پایین وجود دارند و شما یک افسر پلیس خیابانی در محل پایین نشین ربات ها که با نام 303 شناخته می شود هستید . بخش شما مربوط به جرم و جنایت می باشد و کسانی که در حوزه شما قرار دارند افراد و ربات های کم مصرف و دارای هوش مصنوعی پایین می باشتد و یا به اصطلاح کارگر هایی از جنس ربات هستند که تنها برای کار کردن برنامه ریزی شده اند . گیم پلی بازی LOW-FI با کمک واقعیت مجازی امکان پذیر است و بیشتر شبیه به یک تجربه هولوگرام می باشد تا یک بازی . جهان بازی کاملا غیر خطی است و داستان نیز به همین صورت است ، شما می توانید آزادانه در همه جای این دنیا حضور داشته باشید ، به آسمان پرواز کنید و با ماشین های پرنده ای که در آن دوران به وفور یافت می شوند به هر کجا که می خواهید سر بزنید ، امتحان کنید که اعتبار خودتان را چگونه خرج کنید و یادتان باشد که شما یک پلیس هستید و باید به امورات خودتان نیز برسید . برای

بازی LOW-FI

به روز رسانی های فراوانی وجود دارد که در آینده عرضه می شوند و می توان به بروز رسانی های اسلحه گرفته تا به روز رسانی های همراه و اسباب بازی های شما که همگی در جهان بازی قابل تغییر هستند . تنظیم بازی و محیط آن به عهده ما است اما پیش برد داستان به عهده شما است . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی یا VR قابل بازی می باشد *
 
نام: LOW-FI
حجم فایل: 5.93 گیگابایت
شرکت سازنده: IRIS VR Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.014
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: IRIS VR Inc
پیش نیاز: هدست های واقعیت مجازی ، کنترلر مخصوص بازی
رمز فایل: www.download.ir

LOW-FI v0.014

As the player, you are “low-fi”, the street name given to those who cannot merge with the platform, a ubiquitous virtual reality simulation where most of the population now live their lives. You are a police officer and have been transferred to a particularly crime ridden section of city-block 303. The only inhabitants of note in your jurisdiction are other low-fi, and the human intelligence (or lower) artificial life forms who have remained among the citizens after the AI singularity.LOW-Fi is a new kind of experience designed specifically for VR. More akin to a holodeck program than a traditional game. The massive open world has a lot to do, but it's up to you as the player as to what you want to do.

لینک دانلود