تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Lucion FileCenter Suite v11.0.20 – Win

Lucion FileCenter Suite

نرم افزاری در زمینه مدیریت اسناد می باشد که برای سازماندهی اسناد و دایرکتوری های هارد دیسک طراحی و توسعه داده شده است و این امکان را به شما می دهد تا بتوانید اسناد و فایل های خود را به راحتی اسکن نموده و درون کابینت های الکترونیکی ذخیره و سازماندهی ذخیره کرده و بوسیله نام گداری خودکار بر اساس محتوای داخل فایل های بتوانید به راحتی فایل های خود را دسته بندی و مدیریت نمایید.

نرم افزار Lucion FileCenter Suite

با دارا بودن ویژگی هایی مانند اسکن ، سازماندهی ، ویرایش ، تبدیل فایل و جستجوی آسان فایل ها این امکان را به کاربران خانگی ، تجاری و افراد حرفه ای میدهد تا بتوانند از این نرم افزار به نحو احسنت استفاده کرده و همچنین توانایی یکپارچه سازی با تمامی نرم افزار های PDF و اسکنر های OCR را دارا می باشد و به شما امکان می دهد تا بتوانید به راحتی به ویرایش فایل های خود بپردازید.ویژگی های نرم افزار Lucion FileCenter Suite:قابلیت اسکن و ذخیره کردن اسناد با سرعت و راحتی بالاپشتیانی از نام گذاری خودکار بر اساس محتوای فایل هادارا بودن قابلیت اسکن ، سازماندهی ، ویرایش ، تبدیل فایل و جستجوی آسان فایل هامناسب برای تمامی کاربران خانگی ، حرفه ای ، تجاریتوانایی یکپارچه شدن با نرم افزار های PDF و اسکنر های OCR
نام: Lucion FileCenter Suite
حجم فایل: 218 مگابایت
شرکت سازنده: filecenterdms
ورژن: v11.0.20
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Lucion FileCenter Suite v11.0.20 - Win

Easy Document Management. Looking for an easy way to scan paper documents and organize your computer files? It’s time to try the solution that’s got everyone talking: FileCenter, the low-cost leader in document management. Simple yet powerful, FileCenter helps businesses, professionals, and home users scan, organize, edit, convert, and find files effortlessly.

لینک دانلود