تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MAAT SantaCruzEQ v2.0.6 Full version نسخه ویندوز

MAAT SantaCruzEQ

یک پلاگین صوتی است که با نصب و اجرای آن می توانید تغییرات دلخواه را بر روی قطعات موسیقی خودتان بدهید و از آنها موسیقی های جدیدی بسازید . این نرم افزار که بر طبق سالها تلاش و تحقیق درباره بهترین و کارا آمد ترین نقطه EQ ساخته شده است برای ضبط و مخلوط کردن کارها بسیار مناسب است و از روی بهترین روش های EQ آنالوگ گرد آوری شده است که نتیجه استفاده از آن بسیار مناسب و کاربردی است . با نرم افزار MAAT SantaCruzEQ موسیقی سازی و ویرایش آنالوک را به مرحله دیگری می رسانیم چرا که در این نرم افزار از همه EQ ها مهندسی معکوس سازی شده است و نسخه های دیجیتال آن را تهیه و در برنامه گنجانده ایم . این نرم افزار کاملترین مجموعه از ویرایش اکولایزر است که تا کنون در یک بسته نرم افزاری قرار گرفته است و در آن می توانید نمونه های دقیق و کامل شده را بیابید و از آنها استفاده کنید . این نرم افزار را همچون SandBox های بازی های ویدئویی در نظر بگیرید و هر نوع ویرایشی که به دلخواه شما باشد می تواند در خود ببیند و از آن استفاده کند با این تفاوت که در این بسته SandBox باید خلاقیتتان را بر روی میکس و میسترینگ بگذارید تا ساخت بازی های ویدئویی و این یکی از قابلیت های ویژه این نرم افزار است .

نرم افزار MAAT SantaCruzEQ

از قدیمی ترین و محبوب ترین ابزارهای پردازش صدا است و از نخستین روزهای خود ، کارکرد اصلی اصلاح یا تقویت ، افزایش و یا قطع فرکانس های موسیقی را بر عهده داشت . در مدتی که مهندسان و برنامه نویسان فراوانی اقدام به ساخت نرم افزار های متعددی در زمینه اکولایزر داشته اند ، تیم مهندسی این نرم افزار اقدام به تحقیق درباره بهترین نتیجه داشته اند و ماحصل این تحقیقات این نرم افزار کم حجم و کاربردی می باشد که هم اکنون در دسترس شماست .  
نام: MAAT SantaCruzEQ
حجم فایل: 21.5 مگابایت
شرکت سازنده: Maat Digital
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MAAT SantaCruzEQ - v2.0.6

Why develop yet one more minimum phase parametric equalizer (PEQ) when there’s already hundreds on the market? The answer is simple…’Cuz there was room for improvement! It was customers of the original LinearPhase PEQ Red and Orange who asked Algorithmix to develop a classic EQ, for recording and mixing tasks, with unparalleled purity and transparency. Over several years, our Dr. Christoph closely analyzed many of the best out there, and compiled a vast knowledgebase of analog EQ best practices.

لینک دانلود