دانلود فیلم مستند دوشیزه Maiden

Maiden

در مورد تریسی ادواردز و خدمه دوشیزگان است ، زیرا آنها به عنوان اولین خدمه زن در مسابقه جهانی Whitbread Round the World در سال 1989-1990 رقابت می کنند .

مستند Maiden

نامزد دریافت جایزه صلح گالا برای توانمندسازی زن در سینما 2020 شد . Maiden داستان این است که چگونه تریس ادواردز ، آشپز 24 ساله در قایق های چارتر ، در سال 1989 نخستین خدمه زن کاملی شد که به Whitbread Round the World وارد جهان شد . رویای الهام بخش تریس از همه طرف مخالف داشت: رقبای مرد او تصور می کردند که یک خدمه کامل هرگز نمیتواند زن باشد . مطبوعات قایق بادبانی شوونیست بر روی شکست تریسی ادواردز شرط بستند ، و حامیان او از ترس اینکه او در دریا بمیرد ، مانع او میشدند ، اما تریسی حاضر به تسلیم نشد: او از خانه خارج شد و یک قایق دست دوم را خریداری کرد و همه چیز را در این خط قرار داد تا اطمینان حاصل کند که تیم آماده شروع است . اگرچه با اعتماد به نفس فوق العاده ای که داشت ، تریسی نیز با شک و تردیدهایی روبرو بود و تنها با پشتیبانی از خدمه خود توانست این کار را انجام دهد . او با کمک تیمش جهان ورزش را شک کرد و ثابت کرد زنان با مردان برابر هستند .
نام: Maiden
حجم فایل: 1.53 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.7
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند ورزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 37 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Alex Holmes
ستارگان: Frank Bough
رمز فایل: www.download.ir

Maiden

The story of Tracy Edwards, a 24-year-old cook on charter boats, who became the skipper of the first ever all-female crew to enter the Whitbread Round the World Race in 1989.

لینک دانلود