تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Man O War Corsair Warhammer Naval Battles تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1396/07/19 نسخه جدید PLAZA v1.2 اضافه شد.

Man O’ War Corsair Warhammer Naval Battles یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و استراتژیک است که توسط کمپانی Evil Twin Artworks طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Corsair یکی از بازی های ماجراجویانه مبتنی بر نبردهای دریایی است که براساس بازی کلاسیک Man O’ War ساخته شده است . در این بازی شما سوار بر کشتی خود به اقیانوس ها سفر کرده و به کشف جهان پیرامون خود می پردازید . تنها منبع درآمد شما ، دریاست . شما می توانید با غارت کشتی هایی که با آنها روبرو می شوید روزگار بگذرانید و یا شیوه خود را تغییر داده و با تجارت و سفر به مناطق مختلف ، درآمدی را کسب نمایید . البته تمامی این ها به سادگی میسر نخواهد شد زیرا در طول مسیر ممکن است با دزدان دریایی روبرو شوید و در یک چشم به هم زدن ، تمامی آرزوهای شما نقش بر آب شود .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش کاپیتان کشتی به ایفای نقش می پردازید ، کسی که مدیریت تمامی بخش های مشتی را برعهده دارد و در مواقع ضروری باید بهترین تصمیم را اتخاذ کند . هرچه موفقیت های بیشتری را کسب نمایید بازی این امکان را به شما می دهد تا کشت های بهتری خریداری نموده و سلاح ها و تجهیزات خود را ارتقا دهید . شما در این بازی تنها نخواهید بود ، گاهی برای آنکه در مقابل دشمنانتان قد علم کنید ، نیاز به کمک خواهید داشت . امکان متحد شدن با سایر نژادها و همراهی آنها در نبرد با دشمنان یکی دیگر از ویژگی های بازی است . وجود شخصیت های مختلف با توانایی های منحصر به فرد ، وجود حیوانات دریایی و امکان حمله انها به کشتی شما ، گرافیک قابل قبول ، جهانی گسترده در کنار طیف عظیمی از اختیارات و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Man O' War Corsair Warhammer Naval Battles نسخه RELOADED

 

مشخصات بازی Man O’ War Corsair Warhammer Naval Battles :

نام بازی : Man O’ War Corsair Warhammer Naval Battlesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Evil Twin Artworksمنتشر کننده : Evil Twin Artworksسبک بازی : اکشن ، ماجرایی و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Man O’ War Corsair Warhammer Naval Battles

لینک دانلود