تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mangal to Kruti Converter v1.7.1.33 – Win

Mangal to Kruti Converter

نرم افزاری در زمینه تبدیل فونت های UniCode ها به زبان های هندی میباشد که به شما امکان می دهد تا بتوانید UniCode ها را به زبان های هندی تبدیل کرده و همچنین توانایی تبدیل و ذخیره سازی کد های UniCode به زبان های هندی را دارا می باشد. همچنین توانایی شناسایی زبان انگلیسی این امکان را به شما ارایه می کند تا بتوانید بدون اینکه اسناد خود را بعد از تبدیل فرمت بندی کرده تا بتوانید به راحتی آن ها را به نمایش بگذارید.

نرم افزار Mangal to Kruti Converter

به شما امکان میدهد تا بتوانید داده ها را در هر نوع فایلی کپی کرده و یا بتوانید از فایل هایی با فرمت RTF/TXT فایل هایی را برای تبدیل وارد نرم افزار کنید. Mangal to Kruti Converter توانایی تبدیل داده ها را با دقت و سرعت بالا و امکان تبدیل 100 صفحه از اسناد را در یک زمان کوتاه به شما ارایه میدهد و به لطف دارا بودن الگوریتم های هوشمند توانایی پردازش صدها صفحه از متن های نوشته شده به زبان های هندی مختلف را دارا می باشد و به شما امکان می دهد تا بتوانید هر یک از زبان ها را به صورت جداگانه و به شکل همزمان برای شما انجام دهد.ویژگی های نرم افزار Mangal to Kruti Converter:توانایی تبدیل بیش از 100 صفحه در کوتاه ترین زماندارا بودن الگوریتم های هوشمند در زمان تشخیص خوکار متن هاقابلیت تبدیل کد UTF-8 به کد های زبان هندیقابلیت پشتیبانی از Hindi, Nepali, Marathi, Maithaili, Bhojpuri برای تبدیل کد های مختلفقابلیت محافظت از زبان انگلیسی در هنگام تبدیل متن های دیگرعدم نیاز به تبدیل اسناد انگلیسی برای زبان انگلیسیقابلیت تبدیل هزاران کلمه در در یک دقیقه با دقت بالاقابلیت ذخیره سازی متن های تبدیل شده در فرمت های RTF/TXTقابلیت مشاهده متن های تبدیل شده در نرم افزار Word و مرورگر ها با پشتیبانی از HTML
نام: Mangal to Kruti Converter
حجم فایل: 1.98 مگابایت
شرکت سازنده: technocomsolutions
ورژن: v1.7.1.33
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Mangal to Kruti Converter v1.7.1.33 - Win

Mangal to Kruti is all new UNICODE CONVERTER FOR HINDI, MARATHI, NEPALI and Other DEVNAGRI SCRIPTS. It can easily convert Mangal (Arial Unicode MS ) Unicode font to Kruti Dev and saves your precious time. It has the capability to leave English as it is so you don’t have to reformat your document after conversion. You can copy paste the data to any file or you can import text from RTF/TXT files for conversion. It converts data accurately and with lightening speed and can convert 100's of pages in a very short time. It is reliable, fast and accurate.

لینک دانلود