تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Massive Warfare: Aftermath v1.140.114

Massive Warfare: Aftermath

نام بازی جنگی و نفس گیر گرافیکی که به صورت رایگان در اختیار کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی قرار گرفته است . این بازی کاملا به صورت آنلاین می باشد و شما در آن در نبرد های pvp یا نبردی های مقابله ای قرار خواهید گرفت و با میلیون ها نفر در سراسر جهان با یک دیگر به جنگ و چالش خواهید پرداخت که هیجان بازی را چندین برابر افزایش خواهد داد . جنگ های این بازی با سلاح های جنگی در دستان شما نمی باشد و شما باید با وسایل نقلیه جنگی مانند تانک و هلیکوپتر های جنگی به نبرد رفته و با سلاح های پیش فرض بر روی آنها دشمنان خود را نابود کنید . بازی Massive Warfare: Aftermath دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده می باشد که شما را محو نمایش های جنگی خود می کند . از دیگر ویژگی های

بازی Massive Warfare: Aftermath

می توان به : دارا بودن 24 وسیله نقلیه ی جنگی ، دارای 15 الگو و استراتژی مختلف در بازی ، 5 عرصه نبرد منحصر به فرد ، دارای 2 حالت مختلف جنگی و 5 سطح مخزن مختلف برای وسلیه نقلیه اشاره کرد . شما می توانید با برد در نبرد های pvp بازی برای خود امتیاز و سکه دریافت کرده و در طول بازی با استفاده از آنها وسایل و آیتم های جدید تری خریداری کرده و سطح خود را ارتقاء دهید .
نام: Massive Warfare: Aftermath
حجم فایل: 64 مگابایت
شرکت سازنده: TinyBytes
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.140.114
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Massive Warfare: Aftermath - v1.140.114

Massive Warfare: Aftermath is the only multiplayer war game on mobile where you can fight against the world in tanks, ships and helicopters in sync online PvP battles. Fighting takes place across ground, sea and air. You will live the thrill of the battlefield in a Third Person Shooter experience.

لینک دانلود