تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mechanical Simulation CarSim v2017 نسخه ویندوز

Mechanical Simulation CarSim

یک نرم افزار شبیه سازی برای ویندوز میباشد که به کاربران اجازه میدهد تا عملکرد اتومبیل ها و کامیون ها را به صورت دقیق شبیه سازی کنند. مهندسان میتوانند از

نرم افزار Mechanical Simulation CarSim

که به صورت جهانی کاربرد داشته و سراسر دنیا از آن استفاده میکنند به تحلیل دینامیک خودرو ها بپردازند. به کمک Mechanical Simulation CarSim میتوانید تمامی عملکرد های خودرو را شبیه سازی کنید، تست تصادف اتومبیل، بالانس چرخ ها، سیستم شاسی خودرو، عملکرد کیسه های هوا، وضعیت سرنشینان در حالات مختلف و… همگی از جمله فعالیت هایی است که میتوانند مهندسان خودروساز از آنها برای بهبود کیفیت خودرو خود استفاده کنند. CarSim, TruckSim, و BikeSim هگی از نرم افزار های این شرکت بوده که در سراسر جهان بازخورد های فوق العاده ای داشته است. رابط کاربری فوق العاده برنامه نیز از دیگر ویژگی های برنامه میباشد، به این صورت که در اختیار شما طیف وسیعی از ابزار ها قرار داده شده است، که به کمک هر یک میتوانید بخشی از اتومبیل را تجزیه و تحلیل کرده و سپس عملکرد آنرا شبیه سازی کنید. همچنین میتوانید عملکرد خودرو را در حالت های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید، تا کیفیت کارتان بالاتر رود. این نرم افزار 20 سال سابقه در زمینه تجزیه و تحلیل انواع وسایل نقلیه دارد به همین دلیل میتواند گزینه خوبی برای مهندسین باشد.
نام: Mechanical Simulation CarSim
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Mechanical Simulation
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Mechanical Simulation CarSim v2017 - Win

It delivers the most accurate, detailed, and efficient methods for simulating the performance of passenger vehicles and light-duty trucks. With twenty years of real-world validation by automotive engineers, it is universally the preferred tool for analyzing vehicle dynamics, developing active controllers, calculating a car’s performance characteristics, and engineering next-generation active safety systems.

لینک دانلود