تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mediafour MacDrive Pro v10.5.6.0 نسخه ویندوز

Mediafour MacDrive Pro

یک نرم افزار فوق العاده کاربردی بوده که به کاربران ویندوز اجازه میدهد تا به دیسک مک نیز دسترسی داشته باشند. شاید یکی از دغدغه های کاربرانی که از هر دو سیستم عامل ویندوز و مکینتاش استفاده میکنند، این باشد که برای مشاهده فایل ها و اطلاعات مدام باید بین این دو سیستم جا به جا شوند. اما

نرم افزار Mediafour MacDrive Pro

شما را قادر میسازد که دیگر میان این دو سیستم عامل جا به جا نشوید و به راحتی از ویندوز بتوانید تمامی فایل های خود را در مکینتاش مشاهده، حذف و کپی کنید. این دقیقا مانند آن است که سیستم عامل مک جلوی شما است و میتوانید آزادانه در میان فایل های خود بگردید. همچنین Mediafour MacDrive Pro دارای تنظیمات گسترده و فراوانی بوده که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید بهتر و آسان تر کار خود را انجام دهید. علاوه بر این رابط کاربری فوق العاده و آسان برنامه باعث شده تا کاربران بتوانند بدون نیاز به هرگونه راهنمایی فایل های خود را در مک بررسی، آنها را حذف و یا کپی کنند. منظور ما از دیسک های مک تمامی دیسک های موجود نظیر هارد دیسک، DVD، فلش و… میباشد.
نام: Mediafour MacDrive Pro
حجم فایل: 16 مگابایت
شرکت سازنده: Mediafour
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v10.5.6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Mediafour MacDrive Pro v10.5.6.0

Mediafour MacDrive Pro – is an application designed to bridge the communication gap between your PC and a Mac disk. It enables you to freely access Mac discs from Windows Explorer just like you browse any drive on your computer.

لینک دانلود