دانلود بازی Medieval Dynasty Digital Supporter Edition v0.3.1.4 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/12/04 نسخه Medieval Dynasty Digital Supporter Edition v0.3.1.4 - GOG اضافه شد.

Medieval Dynasty

شما را به اروپای قرون‌وسطا می‌برد و با شرایط سیاسی و اجتماعی آن دوران آشنا می‌سازد. در این دوره از تاریخ اروپا، اشراف‌زادگان و کلیسا بر تمام سرزمین‌ها حکومت می‌کردند و قدرت مطلق را در اختیار داشتند. در این دوره کشمکش‌های سیاسی و جنگ بین اشراف‌زادگان و پادشاهان بیداد می‌کرد و تنفر و حسادت میان تمامی کشورها احساس می‌شد. بازی Medieval Dynasty شما را در نقش یک دهقان و شکارچی ساده قرار می‌دهد که رویاهای بزرگی در سر دارد و بسیار بلندپرواز است. او آرزو دارد تا بر چرخ سرنوشت تاخته و برای یک بار هم که شده پادشاهی و حاکمیت مستقل خود را ایجاد کند. برای محقق کردن این بلندپروازی‌ها، او به منطقه‌ای دورافتاده سفر کرده و شروع به ساخت دهکده‌ای کوچک می‌کند. در ابتدا همه‌چیز دشوار است و وظایف متعددی مانند دفاع در برابر حیوانات وحشی و دشمنان خارجی، جمع‌آوری منابع، ساخت تجهیزات و اسلحه‌های موردنیاز و ساخت ساختمان‌ها بر عهده اوست اما به‌مرورزمان و افزایش جمعیت این دهکده کوچک وظایف تقسیم شده و همه‌چیز سریع‌تر به پیش می‌رود. در

 بازی Medieval Dynasty

او برای این که بتواند سلسله‌ای قدرتمند و پایدار بسازد باید تشکیل خانواده داده تا در نتیجه وارثی برای تخت و تاج داشته باشد. در طی روند بازی شما تنها حاکمیت و روستای این منطقه نخواهید بود بلکه با روستاها و افراد دیگری برخورد خواهید کرد که می‌توانند به شما در جهت ساخت و توسعه روستا کمک‌های شایانی بکنند. علاوه بر این‌ها به صورت متناوب با وقایع غیرمنتظره و زمستان‌های سردی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام به نوعی شما و روستای تازه تأسیس تان را به چالش خواهد کشید.
نام: Medieval Dynasty
حجم فایل: 6.37 گیگابایت
شرکت سازنده: Render Cube
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.3.1.4
نسخه: GOG
آپدیت: Digital Supporter Edition
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Toplitz Productions
رمز فایل: www.download.ir

Medieval Dynasty Digital Supporter Edition v0.3.1.4 - GOG

Europe in the Middle Ages -- Nobles and clergy rule over Europe. Trade between the nations brings not only prosperity but also envy, distrust, and greed.

لینک دانلود