دانلود برنامه موسیقی اندروید Meditation Music v3.4.2

Meditation Music

نام نرم افزار اندروید در سبک سلامت و فیتنس است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . با این اپلیکیشن شما به بهترین مجموعه موسیقی آرامش بخش دسترسی خواهید داشت که برای تمرین یوگا ، مدیتیشن ، آرامش و خواب بسیار عالی می باشد . یکی از بهترین ویژگی های

برنامه Meditation Music

این است که شما می توانید بر روی هر کدام از آهنگ ها تغییراتی که دوست دارید را انجام دهید و موسیقی را از آن خود کنید برای مثال اگر دوست دارید صدای باران به موسیقی اضافه کنید یا صدای پیانو را ملایم تر کنید می توانید صدا های مورد علاقه خود را مخلوط کنید تا به نیروانا برسید . زمانی که می خواهید بخوابید می توانید تایمر را تنظیم کنید تا وقتی که به خواب رفتید خاموش شود .‌ هر گونه استرس باعث به وجود آمدن افکار منفی در ذهن ما است اگر ذهن خود را درمان نکنیم باعث بیماری می شود ، مدیتیشن فرآیندی خود درمانی است که به ما کمک می کند تا افکار منفی را از ذهن دور کنیم و شادی را به زندگی خود بیاوریم . نیروانا مانند بهشتی است برای آرامش و خوشبختی کامل در هندوئیم و بودیسم نیروانا بالاترین حالتی است که شخص می تواند به آن دست پیدا کند که حالت روشنگری کامل است . اگر می خواهید به این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید .
نام: Meditation Music
حجم فایل: 31 مگابایت
شرکت سازنده: Sound Sleep - Relaxing Sounds and White Noise
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.4.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 و بالاتر

Meditation Music - v3.4.2

Take a deep breath. Release your stress. Prepare yourself to relax and meditate with the best selection of HD Meditation Music that will help you find inner peace and calmness. Join thousands of happy users and enjoy relaxing sounds and melodies with unlimited access.

لینک دانلود