تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Mega Man Zero/ZX Legacy Collection – SKiDROW

Mega Man Zero/ZX Legacy Collection

یک مجموعه از بهترین و خاطره انگیزترین بازی Mega Man است . در این مجموعه 6 عنوان از بازی های این سری جای گرفته که علاقمندان به این بازی می توانند همه آنها را دوباره تجربه کنند . این بازی یادآور انیمیشن و بازی های ویدئویی اولیه ای است که در سال 1987 عرضه شد و توانست میان مخاطبان در زمان خودش جایگاه مناسبی را به دست آورد . اگر به مجموعه مگا من علاقمند بودید ، این بازی که 6 عدد از بهترین بازی های زمان خودش را در خود جای داده است ، را از دست ندهید . بازی Mega Man Zero/ZX Legacy Collection شامل بازی های : Mega Man 1 ، Mega Man 2 ، Mega Man 3 ، Mega Man 4 ، Mega man ZX و نهایتا Mega man Advent می شود . علاوه بر بازی های اصلی این بسته شامل یک گالری از موسیقی های خاص و قدیمی این مجموعه نیز می شود .

بازی Mega Man Zero/ZX Legacy Collection

چون از 6 بازی سری مگامن بهره می برد ، دارای حالت های فراوان بازی است که می توانید هر کدام از آنها را به سلیقه خود انتخاب و بازی کنید . یکی از این حالات ، مسابقه بر سر امتیاز بالاتر است و هر کس که بتواند در تابلوی امتیازات آنلاین بازی بیشترین امتیاز را کسب کند نامش به عنوان بهترین بازیکن در آن ثبت می شود . همچنین حالت داستانی هر قسمت از بازی نیز در جای خود می تواند بازیکنان را سرگرم کند . این بازی زیبا و خاطره انگیز توسط استودیو CAPCOM ساخته و عرضه شده است و در سبک اکشن و نقش آفرینی می باشد . همچنین می توانید این بازی را به صورت اسپلیت اسکرین یا تقسیم صفحه نمایش با یکی دیگر از دوستان و علاقمندان به این بازی تجربه کنید .  
نام: Mega Man Zero/ZX Legacy Collection
حجم فایل: 4.0 گیگابایت
شرکت سازنده: CAPCOM CO., LTD
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: SKiDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش افرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: CAPCOM CO., LTD
رمز فایل: www.download.ir

Mega Man Zero/ZX Legacy Collection - SKiDROW

Mega Man Zero/ZX Legacy Collection brings together six classic titles in one game: Mega Man Zero 1, 2, 3, and 4, as well as Mega Man ZX and ZX Advent.In addition to the original games, this package includes an artwork gallery, music player, special filters, and much more. Casual Scenario Mode and a Save-Assist feature are available for those who would like to enjoy the story at their own pace.

لینک دانلود