تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Megadimension Neptunia VIIR نسخه CODEX

Megadimension Neptunia VIIR

بازی واقعیت مجازی جدیدی در سبک اکشن نقش آفرینی ماجرایی می باشد . این عنوان نسخه ی پیشرفته تر بازی Megadimension Neptunia VII می باشد که در سال 2016 منتشر شده بود و اکنون به دلیل استفاده از موتور بازی سازی جدید دارای گرافیک بهتری است ، همچنین سیستم مبارزات بازی نیز اصلاح شده اند و یک حالت کاملا جدید واقعیت مجازی نیز به این عنوان اضافه شده است . اکنون دنیای شما و شخصیت های این عنوان به هم متصل شده اند و شما می توانید با الهه ها تعامل داشته باشید ، با آن ها حرف زنید و به حرف شان گوش کنید و آن ها هم به کارهای شما واکنش نشان می دهند . داستان بازی Megadimension Neptunia VIIR درباره ی Gamindustri می باشد ، یک دنیا که شامل چندین ابعاد جهان می شود . از میان ابعاد این دنیا ، یک بعد با نام عصد صفر وجود دارد که در آن دنیا در حال نابودی است . آخرین نگهبان این بعد Uzume Tennouboshi به جنگ با یک موجود شیطانی ناشناخته و مرموز رفت که به Dark CPU معروف است . او در آستانه های شکست خوردن قرار می گیرد ، اما قبل از شکست خوردن خود درخواست کمک می کند و CPU های Planeptune تصمیم می گیرند تا به کمک او بروند و از نابودی بعد صفر جلوگیری کنند . حالت مخصوص واقعیت مجازی این بازی بسیار جذاب و متفاوت است و طرفداران از آن لذت خواهند برد . گیم پلی این عنوان اکنون شامل استراتژی ها و امکانات جدیدی می شود و همچنین موارد جدیدی برای حمله به آن اضافه شده اند . توسعه دهندگان یکی از بهترین سیستم های مبارزه ی نوبتی را در میان بازی های ژاپنی برای

بازی Megadimension Neptunia VIIR

طراحی کرده اند که برای بازیکن ها تازه کار و کسانی که با این نوع عنوان ها زیاد آشنا نیستند نیز به خوبی می توانند آن را یاد بگیرند و لذت ببرند . 
نام: Megadimension Neptunia VIIR
حجم فایل: 13.9 گیگابایت
شرکت سازنده: IDEA FACTORY, COMPILE HEART
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Idea Factory International, Inc
رمز فایل: www.download.ir

Megadimension Neptunia VIIR - CODEX

This enhanced version of 2016’s Megadimension Neptunia™ VII features smoother graphics courtesy of a new engine, a revamped battle system, and a whole new VR experience. Now, their dimensions and yours are connected! Hang out one-on-one with each of the Gamindustri Goddesses, listen to their conversations, and watch as the Goddesses react to you!

لینک دانلود