تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Megaquarium: Freshwater Frenzy نسخه GOG

Megaquarium: Freshwater Frenzy

نام یک اثر جدید از خالق Big Pharma می باشد و در سبک شبیه سازی و مدیریتی است که شما مدیریت یک مجموعه نگه داری ماهی را بر عهده می گیرید . در شروع این بازی شما در یک شهر بزرگ اقدام به تاسیس یک مجموعه آکواریوم می کنید و روزانه صدها میهمان و بازدید کننده را به این مجموعه راه می دهید تا آنها از ماهیان شما دیدن کنند . همچنین باید کارمندان فراوانی را برای این مجموعه استخدام کنید ، چرا که این ماهیان هر کدام شرایط نگه داری مخصوصی دارند و هر کسی مخصوص نگه داری از گونه خاصی می شود . بازی Megaquarium: Freshwater Frenzy دارای تقریبا 100 گونه ماهی است از جمله ماهیان مثل ماهی های زینتی ، کوسه ها ، سخت پوستان دریایی ، مرجان ، عروس های دریایی ، لاک پشت و … . دقت کنید در این بازی باید حتما پرنسل مناسب و با تجربه استخدام کنید در غیر این صورت باعث مرگ آبزیان شما می شوند و شما ضرر می کنید . هر بازدید کننده که به مخازن شما سر می زند و از ماهیان شما دیدن می کند یک امتیاز به شما تعلق می گیرد که نشانه تجربه شما در کار می شود و همه آنها در هنگام ورود هزینه بلیط را پرداخت می کنند که از همین می توانید برای ساخت مخازن و آکواریوم های دیگر استفاده کنید تا تعداد مخازن شما بیشتر شود . در

بازی Megaquarium: Freshwater Frenzy

مدیریت این مجموعه با شما است و شما باید دقت کنید که به تمامی نیاز های بازدید کنندگان و میهمانان توجه خاص داشته باشید از جمله این نیاز ها مثل رستوران ها ، سرویس های بهداشتی ، استراحت گاه ها و محل هایی برای نشستن و … . این بازی یک حالت Sand Box دارد که می توانید آزادانه بازی را ادامه دهید و آن را به هر جایی که خواستید برسانید . 
نام: Megaquarium
حجم فایل: 332 مگابایت
شرکت سازنده: Twice Circled
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک ، مدیریت ساخت و ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Twice Circled
رمز فایل: www.download.ir

Megaquarium - GOG

From the creator of Big Pharma comes a brand new economic simulation game. Megaquarium follows in the footsteps of classic theme park management tycoon games and adds an aquatic spin . Starting with just a few tanks and the most basic of livestock, you’ll grow your aquarium to a thronging metropolis filled with hundreds of guests, tens of staff and a multitude of different aquatic lifeforms, each with their own unique care requirements.

لینک دانلود