دانلود بازی METAL MAX Xeno Reborn – DARKSiDERS برای کامپیوتر

METAL MAX Xeno Reborn

یک بازی اکشن JRPG با عناصر جنگی است. در بازی باید به Talis یک شکارچی تنها بپیوندید و در یک جنگ انتقام‌جویانه علیه هیولاها و دشمنان روباتیک به دنبال متحدین باشید، مهارت های جدید را بیاموزید و تانک ها را جمع آوری و سفارشی کنید تا در دنیایی ویران شده سفر کنید. Metal Max Xeno: Reborn نسبت به نسخه قبلی خود کاملا تغییر داشته و کامل شده است. می‌توان گفت هیچ بازی RPG در این سبک به این شکل کامل نیست، در بازی می‌توانید در بیابان‌ها با انک خود به گشت و گذار بپردازید و به بهترین شکل ابزار خود را شخصی سازی کنید.

نیم قرن پیش، جنگ علیه کامپیوتر مادر، NOA بود که حتی بزرگترین کلان شهر آسیا، توکیو، را به ویرانه تبدیل کرد. در زمان فعلی باید به جستجو در زمین متروک بپردازید و با دشمنان خود به جنگ بپردازید و باید با تمام ابزاری که در دست دارید مثل انک ها، سلاح ها برای آینده نسل بشر به جنگ بپردازید.

بازی METAL MAX Xeno Reborn برای کامپیوتر

Metal Max Xeno: Reborn در دنیای ویران شده ای به نام Dystokio می گذرد شما باید در آن کنترل تالیس را در دست بگیرید و به دنبال بازماندگان دیگری بگردید که می خواهند با ماشین های NOA مبارزه کنند. بدون توجه به پیشرفت شما در بازی، هیچ محدودیتی برای جایی که می توانید بروید وجود ندارد.

 

 

نام: METAL MAX Xeno Reborn
شرکت سازنده: Kadokawa Games
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *