تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Metro Exodus Gold Edition v1.0.0.7 نسخه CODEX

Metro Exodus

پس از حوادث بازی لست لایت می باشد با توجه به این که این بازی دارای دو پایان بوده است سازندگان پایانی را انتخاب کرده اند که در جریان آن آرتیوم زنده خواهد ماند . شما باری دیگر وارد تونل های تاریک و سرد مترو خواهید شد این بار بازی دارای فضای جهان باز می باشد طبق اطلاعات بدست آمده در این بازی شما از یک قطار قدیمی استفاده می کند که کاملا مناسب برای سفرهای روی زمینی می باشد همچنین سازندگان اعلام کرده اند که بازی جدید دارای مراحل غیر خطی می باشد . گیم پلی این نسخه از بازی نسبت به نسخه های اول و دوم بازی ارتقاء یافته است و سیستم مخفی کاری بازی بهتر از نسخه اول شده است همچنین این بار انتخاب های شما تاثیر مستقیم بر روند داستانی بازی دارد و می تواند منجر به کشته شدن همراهان شما شود . در سال 2013 یک جنگ هسته ای بسیار بزرگ سرتاسر جهان را در

بازی Metro Exodus

را فرا می گیرد و قدرت های جهان شروع به استفاده از بمب های هسته ای برعلیه یکدیگر می کنند . در همین راستا روسیه هدف بمب های هسته ای بسیاری قرار می گیرد که این امر باعث بوجود امدن خرابی های بسیار و همچنین مکان هایی که رادیواکتیو در آنها بسیار زیاد می باشد می شود . این مسئله بازماندگان بسیار اندک این حادثه وحشت آور را مجبور می کند که برای زنده ماندن به زیر زمین بروند اما زیر زمین نیز مکان امنی برای انسان ها نمی باشد زیرا بسیاری از حیوان ها تحت تاثیر تشعشعات هسته ای قرار می گیرند و تبدیل به هیولاهای بسیار بزرگی می شوند که باعث می شود زندگی در فضای مترو بسیار سخت و وحشت آور شود . 23 سال پس از این حوادث تونل متروی شمالی که با نام Exhibition شناخته می شود مورد حمله موجودات مرموزی قرار می گیرد که با نام Dark Ones شناخته می شوند در جریان این حملات آرتیوم یک پسر بیست ساله که پیش از جنگ هسته ای بدنیا آمده است مجبور می شود، خانه خود را ترک کند و به دنبال ریشه این حملات برود . از خرابه های مترو شهر مسکو فرار کنید و به یک ماجراجویی حماسی و هیجان انگیز در سراسر روسیه بروید.

این نسخه شامل دی ال سی های The Two Colonels و Sam’s Story و همچنین OST – Artbook و Season Pass بازی می باشد.

 
نام: Metro Exodus
حجم فایل: 70 گیگابایت
شرکت سازنده: 4A Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.0.7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deep Silver
رمز فایل: www.download.ir

Metro Exodus Gold Edition v1.0.0.7 - CODEX

Flee the shattered ruins of the Moscow Metro and embark on an epic, continent-spanning journey across the post-apocalyptic Russian wilderness. Explore vast, non-linear levels, lose yourself in an immersive, sandbox survival experience, and follow a thrilling story-line that spans an entire year in the greatest Metro adventure yet.
لینک دانلود