تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Microsoft Teams v1416 نسخه اندروید

Microsoft Teams

قطب اصلی کار تیمی در Office 365 است . شما با استفاده از این نرم افزار بسیار کاربردی و قدرتمند می توانید تمامی کارهای تیمی و تجارتی خود را با استفاده آن انجام دهید . فایل ها ، مکالمات ، پرونده ها و موارد دیگر را به راحتی به اشتراک بگذارید وهمگی به انها دستیابی داشته باشید . به صورت خصوصی و یا گروهی شروع به صحبت کردن و گپ زدن کنید . شما با استفاده از نرم افزار Microsoft Teams می توانید پروژه های خود را مدیریت کرده و جلسات متعددی را برای حل مشکلات و سوالات بگذارید . شما با استفاده از قابلیت های

نرم افزار اندروید Microsoft Teams

می توانید با بازده ای بسیار بیشتر در زمان بسیار زیادی صرفه جویی کرده و حتی نتایج جالب و بهتری را از ملاقات های خود داشته باشید . این برنامه در حالت کلی آن پولی بوده و برای استفاده آزمایشی و آشنا شدن با قابلیت های جالب آن رایگان می باشد . رابط کاربری این نرم افزار به گونه ای آسان طراحی شده است که تمامی افراد بتوانند به راحتی به قابلیت های این نرم افزار دسترسی داشته باشند .
نام: Microsoft Teams
حجم فایل: 59 مگابایت
شرکت سازنده: Microsoft Corporation
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1416/1.0.0.2020041602
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Microsoft Teams - v1416

Microsoft Teams is your hub for teamwork in Office 365. All your team conversations, files, meetings, and apps live together in a single shared workspace, and you can take it with you on your favorite mobile device. Whether you’re sprinting towards a deadline or sharing your next big idea, Teams can help you achieve more.

لینک دانلود