تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Might & Magic Chess Royale نسخه Epic Games

Might & Magic Chess Royale

یک بازی در سبک استراتژیک است و شما باید با جمع آوری قهرمانان و ارتقای آنها بر دشمن پیروز شوید . هر یک از قهرمانان موجود در بازی Might & Magic Chess Royale دارای توانایی های منحصر به فردی هستند و هر کدام جناح مشخصی دارند که باید آنها را به خوبی بشناسید و بتوانید از تمامی قدرت های آنها استفاده کنید . کل بازی تنها در 10 دقیقه جریان دارد و شما باید با دشمنانتان در 10 دقیقه بجنگید یا پیروز شوید یا مغلوب می شوید . سرعت بازی به همین علت بالا است و شما می توانید در هر باری که به انجام این بازی مشغول می شوید مدت بیشتری بازی کنید و کارتها و قهرمان های خودتان را ارتقا دهید .

بازی Might & Magic Chess Royale

را می توان اولین بازی در سبک کارتی آنلاین با چنین گرافیکی در کامپیوتر های شخصی و سیستم عامل ویندوز دانست و همچنین اولین بازی که شما را تا زمانی که بتوانید مقاومت کنید مقابل 100 نفر از دیگر بازیکنان قرار می دهد . حالا قهرمان های خودتان را انتخاب کنید ، آنها را بچینید ، ارتقا دهید و برای پیروزی بجنگید . 
نام: Might & Magic Chess Royale
شرکت سازنده: Ubisoft
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Epic Games
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - بتل رویال
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Ubisoft
رمز فایل: www.download.ir

Might & Magic Chess Royale - Epic Games

Tons of Heroes & Units to collect from the Might & Magic Universe, each with powerful unique abilities and distinct Factions.A TRUE BATTLE ROYALE AUTOBATTLER . Thrilling real-time fights against 99 other players! Each round counts: who will be the last Hero standing on the battlefield? OPTIMIZED FOR 10 MINUTE GAMES . Fight fast, win fast! Enjoy an autobattler experience designed for shorter and more exciting games.

لینک دانلود