دانلود بازی اندروید Mini TD 2 v1.31

Mini TD 2

یک بازی ساده و آرکید که می تواند مخاطب ساعت ها سرگرم مراحل خود کرده و از آن لذت ببرند . در این بازی استراتژیک شما می توانید برجک های مکعبی مختلف را در درون مارپیج های پیاپی و درهم ساخته تا جلوی تیراندازی مهاجمان را بگیرید و برنده مراحل بازی شوید . این بازی در حال سادگی و قانون آسان آن بسیار سخت و چالشی خواهد شد . هرچه به مراحل بالاتر بازی دست پیدا کنید مهاجمان و دشمنان شما بیشتر و قوی تر خواهند شد و شما باید با سرعت عمل بیشتر و استراتژی بهتر از پس این مراحل بر بیایید . این بازی دارای بیش از 50 مرحله سخت و دشوار می باشد . از دیگر قابلیت های جالب بازی MINI TD 2 می توان به : موسیقی آرامش بخش بازی ، آفلاین بودن بازی ، گرافیک ساده و 2بعدی آن که حجم کمی را می گیرد ، قابلیت ارتقاء در بازی اشاره کرد .  باز خورد ها از

بازی MINI TD 2

بسیار مثبت بوده که این بازی را به یکی از بازی های بسیار سرگرم کننده تبدیل کرده است . در نسخه های بعدی بازی مراحل بیشتر و چالشی تر به آن افزوده خواهد شد .
نام: Mini TD 2
حجم فایل: 17 مگابایت
شرکت سازنده: ArgonGames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.31
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Mini TD 2 - v1.31

MINI TD 2 is a strategy game that where you build various towers inside intricate mazes and try to stop armies of red invaders that are trying to conquer our blue world. This is a relaxing experience not hindered by in-game purchases and content gating. Everything is available to you from the start. The game is simple but it is not easy!

لینک دانلود