تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی مسابقه ای MiniTracks نسخه DARKSiDERS

MiniTracks

یک بازی مسابقه ای است که با آن در اطراف مینی پیست ها  و همراه با موانع و پرش ها و چندین مدل از مسیر ها را رانندگی می کنید همچنین در Mini tracks کنار حالت دسکتاپ واقعیت مجازی با لمس یک دکمه در هر زمانی قابل دسترس می باشد.
از مسابقه دادن به سبک کارتونی با شبیه سازی ماشین های افسانه ای به شکل یک اسباب بازی لذت ببرید به همین دلیل در بیشتر مسیرها شما به دور میزها، صندلی ها و بسیاری از وسایل روزمره رانندگی خواهید کرد. ما همچنین مسیرهایی با الهام از مدل های زندگی واقعی با محیط های کاملا گوناگون را به بازی اضافه کرده ایم. تا حداکثر ٣ حریف آنلاین در حالت مولتی پلیر  که در مسیرهایی مخصوصا برای هیجان بیشتر فقط برای بازی چند نفره طراحی شده است رقابت کنید. با برنده شدن در مسابقه ها پول به دست آورید و با آن ها مسیرها و ماشین های قفل شده را باز کنید و با دوستان ‌تان لذت ببرید.برای تجربه بهتر در واقعیت مجازی آن را امتحان کنید و سرعت را از نزدیک احساس کنید یا با نمای اول شخص یا میتوانید آن را تغییر دهید و یا همه چیز را به صورت مدلی از رانندگی که واقعا به نظر میرسد با کنترل از راه دور کنترل کرده و کشف کنید.
  • ویژگی های اصلی:
  • – بیش از 15 وسیله نقلیه موجود برای انتخاب.
  • – 10 آهنگ بسیار متنوع. حالت ردیفت در تمام آهنگ ها.
  • – حالت مسابقه ای در تمام آهنگ ها.
  • – 5 دوربین مختلف در دسک تاپ و 2 دوربین در واقعیت مجازی از جمله اول شخص.
  • – گیم پلی کامل در واقعیت مجازی با لمس یک دکمه در هر زمان از بازی در دسترس است.
  • – حالت مولتی پلیری که در آن افرادی که از واقعیت مجازی (VR) می توانند با کسانی که روی دسک تاپ بازی می کنند رقابت کنید.
  • – بردهای تبلیغاتی استیم در تمام آهنگ ها و حالت های بازی.
نام: MiniTracks
حجم فایل: 765 مگابایت
شرکت سازنده: MageC Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
ژانر: مسابقه‌ای
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: مسابقه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: MageC Studio
رمز فایل: www.download.ir

MiniTracks-DARKSiDERS

Racing game where you can drive around "mini tracks" with jumps and obstacles driving several models of retros. Besides the desktop mode it is also available in virtual reality at the touch of a button at any time during the game. Enjoy racing through cartoon-style scenarios with legendary vehicles that simulate a toy, which is why on most tracks you will drive around tables, chairs, bathtubs and many other everyday objects.

لینک دانلود