تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه اندروید Mirror avatar creator v1.28.7

Mirror avatar creator

یک نرم افزار بسیار جالب و تفننی که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی با توجه به الگوهایی که نرم افزار از عکس های شما پیدا خواهد کرد برایتان آواتار ها ، برچسب ، صفحه کلید و دیگر موارد را درست خواهد کرد که می توانید با آنها کار های بسیار جالب و خلاقانه ای را انجام دهید . می توانید از آواتار های خود برای عکس پروفایل یا ساختن استیکر در نرم افزار های چت استفاده کنید و همینطور آن را به دوستان خود معرفی کنید . این نرم افزار می تواند برچسب یا استیکر های اختصاصی برای نرم افزار whatsapp را ساخته و معرفی کند . همینطور شما می توانید این نرم افزار را بر روی گوشی های مختلفی همچون سامسونگ ، هواوی ، Google Pixel ، HTC ، Meizu ، LG ، سونی و غیره استفاده کنید .

برنامه Mirror avatar creator

تشخصیص چهره ی فوق العاده قوی را دارد که بهترین برچسب ها را به نسبت عکسها به شما تحویل می دهد . شما می توانید همینطور با استفاده از برنامه Emoji یا شکلک های متفاوتی را برای مناسبت هایی مانند تولد ، عروس و غیره ساخته و با دوستان خود با اشتراک بگذارید .
نام: Mirror avatar creator
حجم فایل: 50 مگابایت
شرکت سازنده: Mirror AI
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.28.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Mirror avatar creator - v1.28.7

Nice to meet you on the Mirror app’s page! Create your own character, cute pics, memes, memoji stickers, avatars and big emoji stickers! Build your own personalized emoji keyboard for Android and make your chatting experience more fun.

لینک دانلود