تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Molecats v1.9.27

Molecats

یک بازی اندروید در زمینه گیم های فکری و تقویت ذهن می باشد. در این بازی شما باید در نقش یک گربه خاص، به حفاری در سطح زمین پرداخته و با عبور از موانع و حل پازل های گوناگون، به اشیای گران قیمت پنهان شده در زیر زمین دسترسی پیدا کنید. در این بازی هیولاها و موجودات خبیثی در کمین شما می باشند که باید با استفاده از قدرت تمرکز و فکر خود از انها عبور کرده و به اشیای پنهان شده در زیر زمین دسترسی پیدا کنید. کنترل و نحوه انجام بازی نیز به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است که از این جهت تمامی سنین می توانند از این گیم محبوب استفاده نمایند. یکی از ویژگی های این بازی، فکری بودن تمام مراحل آن می باشد. ممکن است مراحل اولیه بسیار ساده به نظر برسند اما با گذر از آنها با چالش های بسیار زیادی روبرو خواهید شد که ممکن است تا ساعت ها شما را سرگرم کند.

بازی Molecats

توسط شرکت Vidroid طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.3 و دانلود بیش از 50 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی به یکی از بازی های محبوب در سیستم عامل اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Molecats
حجم فایل: 32 مگابایت
شرکت سازنده: Vidroid
ورژن: 1.9.27
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: فکری
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Molecats - v1.9.27

Molecats is a challenging indirect-control puzzle game that takes place in the quirky and beautiful world of... Molecats! Molecats are sort of cat-mole hybrids. They are a bunch of gawky fellows who like mushrooms, marching and adventures of all kind! Molecats spend their time digging into nearby caves and gathering delicious ‘shrooms and shiny relics, occasionally getting lost in the process.

لینک دانلود