تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Moot District نسخه کرک شده DARKSiDERS

Moot District

عنوانی در سبک ماجرایی و استراتژیک است که در سال 2019 و توسط BratAndronik و Uberbax Gaming طراحی و منتشر شده است. بازی در شهری زیبا و جنگلی به نام گرین تون روایت می‌شود. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که در اثر چندین زلزله‌ی قدرتمند، دروازه‌هایی به جهان هیولاها باز شده و موجودات شروری از این دروازه به گرین تون راه پیدا کردند. شما به عنوان قهرمان داستان وظیفه دارید تا هر چه سریع‌تر سیل دشمنان را دفع کرده و راهی برای بستن و نابود کردن این دروازه‌ها پیدا کنید. بازی Moot District همانند سایر بازی‌های استراتژیک از مؤلفه‌های اولیه و ابتدایی اقتصادی و ساخت‌وساز بهره‌مند است. بدین معنی که باید به دنبال منابع موردنیاز باشید تا بتوانید ساختمان‌ها و استحکامات دفاعی ساخته و نیروهای نظامی تربیت کنید. گرافیک

بازی Moot District

بسیار هنری و چشم‌نواز است. در هر سطح با سیل عظیمی از دشمنان مواجه خواهید شد که مبارزه و شکست هر کدام از آن‌ها استراتژی خاصی از بازیکن می‌طلبد. از جمله قابلیت‌های مهم این عنوان می‌توان به محیط‌های متنوع، 30 دشمن مختلف، 10 نوع برجک دفاعی، 3 سطح ارتقا برای هر برجک و … اشاره کرد.
نام: Moot District
حجم فایل: 702 مگابایت
شرکت سازنده: BratAndronik
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Uberbax Gaming
رمز فایل: www.download.ir

Moot District - DARKSiDERS

Once a quiet place called Greentown was shocked by a series of powerful earthquakes. After that mystical portals with nasty beasts began to open throughout the city. You are the hero of Greentown, the last stand between people and monsters; your purpose is to repel forces of evil and find out who is responsible for this.

لینک دانلود