دانلود بازی اکشن کالبد فانی Mortal Shell v1.09983 نسخه DRMFREE

به روز رسانی :

1399/11/25 نسخه Mortal Shell v1.09983 - DRMFREE اضافه شد.

Mortal Shell

یک بازی عمیق اکشن نقش آفرینی می باشد که مهارت ، سرعت و استقامت شما را در یک جهان نابود شده به چالش می کشد . در حالی که بقایای به جا مانده از بشریت و انسانیت هر روز پوسیده تر و پژمرده تر می شود ، فشار از سمت دشمن ها نیز بیشتر می شود . آن ها هیچ گونه رحمی در وجود خود ندارند و خود را نژاد برتر و شایسته ی بقا و زنده ماندن می دانند . اکنون شما باید پناهگاه های ویران شده را دنبال کنید تا بتوانید به هدفی که دارید ، برسید . اگر چه بسیاری از انسان ها شکست خورده اند و همه جا ویران شده اند ، اما باز هم امیدهایی برای نجات وجود دارند . یک سری بقایا از جنجویان شکست خورده باقی مانده است که شما می توانید با استفاده از آن ها نیروی آن جنگجو را احزار کنید ، بدن او را تصاحب کنید و سپس با مهارت و قدرت بالا به جنگ بروید . پیشروی در

 بازی Mortal Shell

به شجاعت زیادی نیازمند است . در هر لحظه از بازی ممکن است با دشمن های قدرتمند که هم سریع هستند و هم باهوش ، رو به رو شوید ، اما شما نباید ذره ای ناامید شوید و از مبارزه با آن ها بترسید ، شما باید با تمام شجاعت خود به مقابله با آن ها بپردازید . مبارزات بازی استراتژیک و هوشمندانه هستند . شما باید در مبارزات به حرکات خود بسیار دقت داشته باشید و در زمان های مناسب حمله و دفاع کنید . طبق گفته ی توسعه دهندگان نسخه ی نهایی و کامل این بازی قرار است در سال 2021 میلادی برای رایانه های شخصی منتشر شود .
نام: Mortal Shell
حجم فایل: 6.52 گیگابایت
شرکت سازنده: Cold Symmetry
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.09983
نسخه: DRMFREE
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Playstack
رمز فایل: www.download.ir

Mortal Shell v1.09983 - DRMFREE

Mortal Shell is a deep action-RPG that tests your sanity and resilience in a shattered world. As the remains of humanity wither and rot, zealous foes fester in the ruins. They spare no mercy, with survival demanding superior awareness, precision and instincts. Track down hidden sanctums of devout followers and discover your true purpose.

لینک دانلود