تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار اندروید Mostory v2.3.8

Mostory – insta video story editor for Instagram

نام نرم افزاری کاربردی برای کاربران برنامه اجتماعی بسیار محبوب اینستاگرام می باشد که با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی story های خود را ویرایش کرده و در اینستا قرار دهید . این نرم افزار دارای بیش از 300 الگوی متفاوت از پیش ساخته شده برای نمونه برداری از آنها و ویرایش ویدیو های خود می باشد . شما همچنین می توانید پس از ویرایش ویدیو های خود آنها را در سایت های اجتماعی دیگری مانند Facebook ، Twitter ، Instagram، Whatsapp، Snapchat قرار دهید . شما می توانید با استفاده از

برنامه Mostory

عکس های خود را edit کرده و فیلتر های جذاب این برنامه را بر روی آنها قرار داده و عکس هایی جالب را طراحی کنید . همینطور می توانید نوشته های مختلفی را با فونت های بسیار متفاوت و با تعداد زیاد بر روی عکس های خود قرار دهید . از دیگر قابلیت های این نرم افزار کاربردی می توان به قرار دادن موسیقی بر روی عکس یا ویدیو های خود ، دارای بیش از 20 موسیقی پیش فرض در برنامه ، دارای بیش از 200 فیلتر یا effect مختلف و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که این برنامه را به یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه تبدیل می کند .
نام: Mostory
حجم فایل: 26 مگابایت
شرکت سازنده: cerdillac
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.3.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

Mostory - v2.3.8

Mostory is an animated video story editor app that offers 300+ story templates to help you create high quality video collage layouts for story and share the story directly on social media like Facebook,Twitter,Instagram, Whatsapp, Snapchat, etc. which can help you easily get more views, likes and followers! It’s never too hard to be a collage maker, feed planner or animated story editor in social media!

لینک دانلود